Jakub Rzeźniczak zapytany o nową partnerkę kilka dni po narodzinach syna. Nie zaprzeczył plotkom

Plotki o nowym związku Jakuba Rzeźniczaka to ostatnio gorący temat. Piłkarz dopiero co rozstał się z Magdaleną Stępień, która kilka dni temu urodziła dziecko, a już jest widywany z inną kobietą. Ostatnio Rzeźniczak został zapytany o tę relację. Co odpowiedział?

Jakub Rzeźniczak rozstał się ze swoją partnerką, kiedy ta był w dziewiątym miesiącu ciąży. Niespełna kilka dni temu został ojcem Oliwiera, jednak tą chwilą cieszył się już u boku kolejnej wybranki. Jak podaje portal Plejada, obecna miłość Rzeźniczaka to Paulina Nowicka. Kobieta związana jest z piłką nożną i pracuje jako marketingowiec w klubie Stal Rzeszów.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Jakub Rzeźniczak został zapytany o relację z Pauliną Nowicką. Nie zaprzeczył

Zdjęcia kochanków, które upublicznił portal Plejada, są dosyć jednoznaczne. Rzeźniczak w rozmowie z serwisem nie zaprzeczył wprost, że związany jest z Nowicką, ale podkreślił, iż nie chce komentować swojego życia prywatnego. W podobnym tonie wypowiedziała się także Nowicka.

To już kolejny, medialny związek byłego reprezentanta kadry narodowej. Życie romantyczne Rzeźniczaka jest niezwykle burzliwe, a tabloidy z fascynacją przyglądają się nowym rozdziałom tej historii.

Jakub Rzeźniczak i jego związki

Przypomnijmy, że dotąd w najdłuższej relacji Jakub pozostawał z piękną modelką Edytą Zając. Niestety, okazało się, że sportowiec zdradził swoją ówczesną żonę, a owocem pozamałżeńskiego romansu jest córka Inez.

Po rozwodzie z Zając, Rzeźniczak wchodził w wiele krótkich związków, a najgłośniej było o jego relacji z Magdaleną Stępień. Była uczestniczka programu "Top Model" uwierzyła, że Rzeźniczak przeszedł przemianę i wybaczyła mu zdradę, która miała miejsce niespełna trzy miesiące od nawiązania ich relacji. W grudniu zeszłego roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Przygotowania do powitania na świecie nowego człowieka Stępień i Rzeźniczak skrupulatnie relacjonowali na Instagramie. Niestety, jak dowiadujemy się z relacji modelki, piłkarz opuścił ich wspólne mieszkanie miesiąc przed rozwiązaniem. Powodem był prawdopodobnie romans ze spotkaną w Rzeszowie Pauliną Nowicką.

Jak myślicie, czy tym razem to będzie miłość do końca życia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.