Britney Spears dodała emocjonujący post. Gwiazda ostro zwróciła się do najbliższych. "Jak śmiecie mówić, że wam zależy!"

Britney Spears po raz kolejny zdecydowała się zwrócić do najbliższych. Tym razem nie zrobiła tego na sali sądowej, a na Instagramie. Piosenkarka dodała mocny wpis. Domyślacie się, do kogo konkretnie go zaadresowała?

Ponad 13 lat temu Britney Spears przeszła załamanie nerwowe, wskutek którego ojciec stał się jej kuratorem i przejął kontrolę nad każdym aspektem życia. Po wielu latach życia w niewoli i zmuszania do pracy piosenkarka zadecydowała się zawalczyć w sądzie. Kilka dni temu sąd zgodził się, aby ta sama wybrała sobie prawnika. Piosenkarka zapewniała, że nie będzie się domagać jedynie zniesienia kurateli, ale również planuje wyciągnąć konsekwencje od ojca, który nadużywał swojej władzy. Od kilku tygodni w mediach pojawia się wiele opowieści rzekomych znajomych i przyjaciół Britney z dawnych lat. Gwiazda ma im coś do powiedzenia.

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Britney Spears dodała emocjonujący post. Gwiazda zwraca się do najbliższych

Medialne doniesienia od "osób z bliskiego otoczenia" Britney zdenerwowały piosenkarkę. Ta zamieściła post na Instagramie, w którym rozprawia się z życzliwymi znajomymi, którzy tak chętnie opowiadają o jej trudnej sytuacji w mediach.

Nie ma nic gorszego niż to, gdy najbliżsi ci ludzie, którzy nigdy się u ciebie nie pojawili, publikują informacje dotyczące twojej sytuacji, niezależnie od tego, jaka ona jest i mówią o wsparciu. Nie ma nic gorszego niż to. Jak ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, śmieją cokolwiek teraz mówić. Gdzie byliście, kiedy trzeba było mi podać pomocną dłoń? Jak śmiesz mówić publicznie, że teraz ci zależy?! Czy wyciągnąłeś rękę, kiedy tonęłam? Ponownie nie! - czytamy pod postem Britney.

Piosenkarka dodaje, że osoby, do których się zwraca, dokładnie wiedzą, że chodzi o nich.

Jeśli to czytasz, to wiesz, kim jesteś! Masz czelność powiedzieć cokolwiek o mojej sytuacji, tylko po to, aby wybielić swoją twarz publicznie! (...) Proszę przestań pokazywać swoją prawdę, bo jesteś od niej tak daleko, że to nawet nie jest śmieszne... - dodała Britney.
 

Kolejna rozprawa Britney Spears odbędzie się we wrześniu. Piosenkarka wybrała jednego z najlepszych prawników w Hollywood - Mathew Rosengart, który wcześniej z sukcesem poprowadził sprawy Bena Afflecka czy Stevena Spielberga. Myślicie, że uda jej się odzyskać kontrolę nad własnym życiem?

ZOBACZ TEŻ: Madonna grzmi w sprawie zniewolenia Britney Spears i zapowiada: Przyjdziemy, by wyciągnąć cię z więzienia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.