Edyta Zając nie jest już singielką? Przyłapano ją w objęciach nowego ukochanego. To znany aktor! "Całowali się namiętnie"

Wygląda na to, że Edyta Zając jest szczęśliwie zakochana. Paparazzo przyłapał modelkę na randce z nowym partnerem. Chyba go znacie.

Edyta Zając ma powody do radości. Jak donosi "Twoje Imperium" w życiu modelki pojawił się wyjątkowy mężczyzna. Była żona Jakuba Rzeźniczaka została bowiem przyłapana na randce. Okazuje się, że kobieta spotkała się z aktorem, Michałem Mikołajczakiem. Oboje okazywali sobie dużo czułości. 

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Edyta Zając ma nowego partnera?

O Edycie Zając zrobiło się głośno, kiedy u boku Michała Bartkiewicza wygrała 11. edycję "Tańca z Gwiazdami". Wcześniej mówiono o modelce w kontekście jej rozwodu z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Wyszło bowiem na jaw, że sportowiec zdradzał żonę i ma nieślubne dziecko. Niedługo później Zając złożyła w sądzie papiery rozwodowe. Teraz okazuje się, że układa sobie życie na nowo. Jej nowym partnerem ma być Michał Mikołajczak. Aktor znany jest z takich produkcji, jak "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość" czy "365 dni". 

Wygląda na to, że relacja Zając i Mikołajczaka kwitnie. Podczas spotykania mieli nie rozstawać się ani na krok. Nie brakowało też czułości. 

Jedną z ostatnich, parnych warszawskich nocy Edyta spędziła właśnie z nim. (...) Pod rozgwieżdżonym niebem całowali się namiętnie i cieszyli się swoją bliskością - czytamy w "Twoim Imperium".

Tygodnik opublikował też romantyczne zdjęcia pary. 

Edyta Zając nie komentuje związku

Edyta Zając w ostatnim czasie unika medialnego rozgłosu. W mediach społecznościowych nie chwali się życiem prywatnym, raczej nie publikuje zdjęć, na których zdradza, jak wygląda jej codzienność. Do tej pory nie skomentowała doniesień o nowej relacji. Michał Mikołajczak również póki co milczy. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.