Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem. Jaś to duży chłopak! "Wzruszyłam się"

Małgorzata Kożuchowska spędza weekend z rodziną. Dodała na Instagramie zdjęcia z siedmioletnim synem Jasiem.

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo zapracowaną aktorką. Jednak zawsze znajduje czas dla rodziny. Na Instagramie dodała zdjęcia ze swoim synem Jasiem. Jak zwykle nie pokazuje twarzy chłopca. Syn w objęciach mamy rozczulił fanów.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska na fotografii z synem

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie kadr, na którym siedzi przy kawiarnianym stole, a na kolanach trzyma wtulonego w nią syna. Siedmioletni już Jaś jest odwrócony tyłem do aparatu. Mama przytula jego głowę i całuje syna w czoło. Aktorka pozuje w haftowanej błękitnej bluzce. Pod zdjęciami napisała jedynie krótkie:

Dobrej niedzieli - napisałą aktorka.

Dodając hasztagi, w tym m.in. "#mamisyn" oraz "familytime". Pod postem odezwało się wiele fanek, które także są mamami. Były zachwycone tak miłym, rodzinnym zdjęciem.

Słońca i radości dla was.
Pozdrawiam i również życzę cudownego dnia. My z córeczką dziś cały poranek przytulaski i buziaczki.
Również życzę pani miłej i słonecznej niedzieli.
 

Małgorzata Kożuchowska często fotografuje się wraz z ukochanym synem dlatego łatwo zauważyć, że Jaś rośnie jak na drożdżach. Z miesiąca na miesiąc widać, jak dorasta. Fani docenili to, że Małgorzata Kożuchowska i syn okazują sobie uczucia.

Ooo jaki przytulaczek fajny.
Lubię takie zdjęcia, które zatrzymują takie momenty pełne miłości i bezpieczeństwa.
No jak cudnie - piękne zdjęcie - naprawdę się wzruszyłam. Pozdrawiam serdecznie również życząc dobrej niedzieli

Jaś urodził się w październiku 2014 roku i jest Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego, którzy są małżeństwem od 13 lat. Aktorka ceni sobie chwile spędzane z rodziną i widać, że Jaś jest jej oczkiem w głowie.

Więcej o: