Małgorzata Kożuchowska wrzuciła niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Suknia piękna, ale uwagę zwracał nietypowy bukiet

Małgorzata Kożuchowska postanowiła powspominać kreacje, które stworzyła dla niej projektantka Gosia Baczyńska. Jedną z nich była suknia ślubna.

Małgorzata Kożuchowska i Gosia Baczyńska współpracują od lat. Projektantka dotychczas ubierała aktorkę na premiery kinowe, imprezy branżowe, a nawet na ślub! To właśnie w sukni jej projektu Małgorzata Kożuchowska wyszła za mąż.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska z okazji urodzin dodała wiele niepublikowanych dotąd zdjęć. Pozuje na nich z mężem i przyjaciółmi

Małgorzata Kożuchowska na niepublikowanym zdjęciu ze ślubu

Aktorka wrzuciła na Instagram serię zdjęć, do których pozowała w projektach Gosi Baczyńskiej. Przy okazji Małgorzata Kożuchowska ujawniła, w jakich okolicznościach poznała projektantkę.

@gosiabaczynska_official znam ją od lat! Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jej sukienkę w butiku w Warszawie na ul. Mokotowskiej, wiedziałam, że musi być moja... I nie był to jednorazowy kaprys, a miłość od pierwszego wejrzenia, która twa do dziś. To był początek lat 90. Szok, że polska projektantka robi tak fantastyczne rzeczy! Rozumiemy się bez słów i wspólnie bawimy się modą! - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Jedno ze zdjęć, które opublikowała aktorka, pochodziło z jej ślubu. Suknia była przepiękna. Miała dość głęboki dekolt i podkreślała jej talię. Na biodrach rozszerzała się, a lejący materiał opadał ku ziemi. Z przodu był lekko pomarszczony i tworzył oryginalną zakładkę. Na zdjęciu uwagę zwraca jednak bukiet kwiatów, który Małgorzata Kożuchowska trzymała w prawej dłoni. Kwiaty są tak ciemne, że niemal zlewają się z czarną marynarką mężczyzny, który stoi obok niej.

 

Nie da się ukryć, że aktorka prezentowała się zjawiskowo.

Przeczytaj także: Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Są zdjęcia z uroczystości i bajkowej sesji ślubnej. Tego wcześniej nie pokazywała!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.