Małgorzata Opczowska zaręczyła się i pokazała pierścionek. Jej wybrankiem jest dziennikarz TVP

Małgorzata Opczowska zupełnie nie spodziewała się, co przygotował dla niej jej partner. Mężczyzna zaskoczył prezenterkę TVP i oświadczył się jej. Na Instagramie gwiazda Telewizji Polskiej pochwaliła się pierścionkiem.

Małgorzata Opczowska po nieudanym małżeństwie postanowiła dać sobie kolejną szansę na miłość. Od jakiegoś czasu jest w nowym związku, który właśnie wszedł na kolejny etap. Dziennikarka na Instagramie pochwaliła się radosną nowiną i przy okazji pokazała pierścionek zaręczynowy. Co wiadomo o jej narzeczonym? 

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Ida NowakowskaIda Nowakowska do tej pory nie zdradziła, jakie imię wybrała dla swojego syna. Teraz odniosła się do tego

Małgorzata Opczowska zaręczyła się

Małgorzata Opczowska ma za sobą rozwód, do którego doszło po 9 latach spędzonych z byłym już mężem. Doczekali się syna, Maksa, który często gości na Instagramie Opczowskiej. Okazuje się, że w jej życiu nastała prawdziwa rewolucja.

Dziennikarka w okresie wakacyjnym podróżuje po Polsce, co chętnie relacjonuje na swoim profilu. Przebywając w Iławie czekała na nią niespodzianka. Jej partner (według ustaleń serwisu Pomponik - Jacek Łęski) zaaranżował wywiad Małgorzaty, w którym padło pytanie, czy w przyszłości chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu. Dziennikarka szybko zrozumiała, jaki był podtekst tego pytania. Po tym partner prezenterki oświadczył się jej. Na Instagramie Małgorzata pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym trzyma się za rękę z Jackiem, a na palcu można zauważyć połyskujący pierścionek. 

Bo nie warto tracić ani jednego dnia - napisała. 
 

Kim jest Jacek Łęski - narzeczony Małgorzaty Opczowskiej? 

Jacek Łęski związany jest z TVP. Od trzech lat prowadzi program "Alarm". Dziennikarz ma 55 lat i był dwukrotnie żonaty. Jacek z powodzeniem prowadzi własną firmę w branży public relations. Jest również prezesem Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych Przez Instytucje Finansowe, Przywiązani do polisy. Zakochani poznali się w pracy, a swój związek zaczęli od przyjaźni. 

Michał 'Misha' KostrzewskiBrat Małgorzaty Rozenek i jego żona rozstali się. Misha Kostrzewski ma nową partnerkę

W komentarzach pod postem Małgorzaty nie zabrakło gratulacji. My również się do nich przyłączamy. 

Więcej o: