Małgorzata Opczowska zaręczyła się i pokazała pierścionek. Jej wybrankiem jest dziennikarz TVP

Małgorzata Opczowska zupełnie nie spodziewała się, co przygotował dla niej jej partner. Mężczyzna zaskoczył prezenterkę TVP i oświadczył się jej. Na Instagramie gwiazda Telewizji Polskiej pochwaliła się pierścionkiem.

Małgorzata Opczowska po nieudanym małżeństwie postanowiła dać sobie kolejną szansę na miłość. Od jakiegoś czasu jest w nowym związku, który właśnie wszedł na kolejny etap. Dziennikarka na Instagramie pochwaliła się radosną nowiną i przy okazji pokazała pierścionek zaręczynowy. Co wiadomo o jej narzeczonym? 

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Małgorzata Opczowska zaręczyła się

Małgorzata Opczowska ma za sobą rozwód, do którego doszło po 9 latach spędzonych z byłym już mężem. Doczekali się syna, Maksa, który często gości na Instagramie Opczowskiej. Okazuje się, że w jej życiu nastała prawdziwa rewolucja.

Dziennikarka w okresie wakacyjnym podróżuje po Polsce, co chętnie relacjonuje na swoim profilu. Przebywając w Iławie czekała na nią niespodzianka. Jej partner (według ustaleń serwisu Pomponik - Jacek Łęski) zaaranżował wywiad Małgorzaty, w którym padło pytanie, czy w przyszłości chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu. Dziennikarka szybko zrozumiała, jaki był podtekst tego pytania. Po tym partner prezenterki oświadczył się jej. Na Instagramie Małgorzata pochwaliła się swoim szczęściem i opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym trzyma się za rękę z Jackiem, a na palcu można zauważyć połyskujący pierścionek. 

Bo nie warto tracić ani jednego dnia - napisała. 
 

Kim jest Jacek Łęski - narzeczony Małgorzaty Opczowskiej? 

Jacek Łęski związany jest z TVP. Od trzech lat prowadzi program "Alarm". Dziennikarz ma 55 lat i był dwukrotnie żonaty. Jacek z powodzeniem prowadzi własną firmę w branży public relations. Jest również prezesem Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych Przez Instytucje Finansowe, Przywiązani do polisy. Zakochani poznali się w pracy, a swój związek zaczęli od przyjaźni. 

W komentarzach pod postem Małgorzaty nie zabrakło gratulacji. My również się do nich przyłączamy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.