Internautka zapytała Annę Lewandowską o cellulit. W odpowiedzi pokazała swoje niedoskonałości. "Co z nim zrobić?"

Anna Lewandowska odpowiedziała fance na pytanie o cellulit. Jeszcze kilka lat temu twierdziła, że z cellulitem da się walczyć ćwiczeniami i dietą. Są sądzi teraz?

Anna Lewandowska odpoczywa obecnie wraz z mężem i córkami na Majorce. Trenerka jednak nie próżnuje i stara się być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnio na Instagramie zorganizowała serię Q&A. Odpowiedziała m.in. na pytanie o cellulit.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała swój cellulit. Odpowiada fance: Co z nim zrobić? To proste!

Jak Anna Lewandowska walczy z cellulitem? Będziecie zaskoczeni

Na swoim InstaStories Lewandowska poprosiła o zadawanie pytań związanych z dietą. Obserwatorzy chętnie pytali żonę napastnika Bayernu Monachium o jedzeniowe porady. W pewnym momencie Lewandowska zdecydowała się poruszyć kwestię cellulitu. Trenerka, w odpowiedzi na pytanie o dietę pomagającą w walce z pomarańczową skórką, dodała filmik, na którym pokazuje swój cellulit.

Co jeść, gdy jest się szczupłym i pojawił się mocny cellulit na pośladkach i nogach? - pytała fanka.
Co zrobić? Pokochać go! - entuzjastycznie odpowiedziała Lewandowska.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram, @annalewandowskahpba

To nie wszystko. Lewandowska wyznała również, że na wakacjach zdarza jej się jeść niekoniecznie zdrowe posiłki, takie jak słodycze czy fast foody. Na dowód dodała zdjęcie, do którego pozuje z pokaźnym lodem.

Lewandowska jeszcze niedawno oskarżana była o fatshaming

Trzeba przyznać, że to niemały zwrot w kwestii postrzegania ciała i zdrowia przez Lewandowską. Trenerka kilka miesięcy temu została oskarżona o fatshaming. Maja Staśko stwierdziła, że pozowanie w stroju osoby otyłej, upokarza ludzi, których waga odstaje od umownej normy. Aktywistkę poparło wiele osób, a prawnicy Lewej zagrozili Staśko pozwem.

Czy teraz Anna Lewandowska stanie się twarzą ruchu body positive? Zobaczymy. Obiecującym zwiastunem przemiany jest fakt, że Lewa pokazuje swój cellulit publicznie i twierdzi, że należy pokochać pewne niedoskonałości.

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Lewandowskiej?

Więcej o: