Książę George oglądał mecz z rodzicami. To młodsza wersja Williama. Nawet miny robią podobne, ale humor mu nie dopisywał

Książęca para zjawiła się na wtorkowym meczu Anglia - Niemcy. Księżna Kate i książę William postanowili zabrać ze sobą najstarszego syna, George'a.

We wtorek 29 czerwca na londyńskim Wembley' u odbył się mecz Anglia - Niemcy. Zjawiło się na nim kilka ważnych osobistości, w tym Ed Sheeran i książęca para wraz z najstarszym synem. Było to o tyle zaskakujące, że księżna Kate w ostatnim czasie praktycznie nie pojawiała się na oficjalnych wystąpieniach u boku męża. Tym razem rodzina zjawiła się nie w komplecie. Na trybunach zabrakło bowiem księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę William i księżna Kate zabrali George'a na mecz. Siedmiolatek wyglądał na bardzo przejętego

Pierworodny syn Williama i Kate jako jedyny z rodzeństwa miał zatem okazję ku temu, by obejrzeć mecz z bliska. Siedmiolatek z przejęciem przyglądał się zmaganiom zawodników na boisku oraz dopingował ich wraz z rodzicami. Przed meczem książęca para odśpiewała hymn narodowy. Rodzina królewska mimo okoliczności nie zrezygnowała również z formalnego stroju. Na wyjątek nie mógł nawet liczyć książę George, który gościł na stadionie ubrany w skrojony na miarę chłopięcy garnitur z krawatem zawiązanym pod samą szyję. 

Nie inaczej było w przypadku jego ojca, księcia Williama, który także włożył garnitur. Przyglądając się bliżej zdjęciom z meczu, nietrudno również zauważyć, że obaj mieli na sobie podobne krawaty w białe paski. Księżna Kate postawiła natomiast na jasnoczerwony płaszcz, spod którego wystawała klasyczna biała koszula. 

Ostatecznie drużyna Anglii wygrała mecz 2:0.

ZOBACZ TEŻ: Książę William ma poważne problemy ze zdrowiem? Media donoszą, że szuka pomocy u najlepszych specjalistów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.