Kasia Tusk na rodzinnym spacerze z mężem i córką. Luźna sukienka nie ukryła ciążowego brzucha blogerki. Poród coraz bliżej

Kasia Tusk jeszcze niedawno odpoczywała w Toskanii, ale już wróciła do Sopotu. Paparazzi zauwazyli ją podczas rodzinnego spaceru, a nowe zdjęcie blogerki znalazło się nawet na okładce tabloidu.

Kasia Tusk spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Blogerka od jakiegoś czasu zaczęła publikować zdjęcia całej swojej sylwetki, ale zwykle pozuje w luźnych ubraniach, które mają ukryć jej ciążowy brzuch. Na nowym zdjęciu, mimo tego że ma szeroką sukienkę, widać wielkość ciążowego brzucha.

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo

Kasia Tusk na rodzinnym spacerze

Informacje o tym, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży krążyły w mediach już od dłuższego czasu. Sama zainteresowana długo milczała na ten temat, ale każde opublikowane przez nią zdjęcie tylko podsycało domysły. Aż nagle teściowa blogerki w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko.

Nadszedł też czas na potwierdzenie ze strony Kasi. Ta w połowie czerwca opublikowała na blogu zdjęcia z widocznym brzuchem i pisała o swojej zmieniającej się sylwetce. Jednak cały czas publikuje zdjęcia, których widać ją do pasa, albo takie, na których pozuje w luźnych ubraniach. Nieco więcej można dowiedzieć się ze zdjęć paparazzi.

ZOBACZ: Kasia Tusk z mężem i córką na spacerze. To pierwsze zdjęcia paparazzi, na których widać już ciążowe kształty blogerki

Być może z powodu dużego zainteresowania paparazzi Kasia Tusk ostatnio spędziła nieco czasu w Toskanii? Blogerka jednak już wróciła i niemal natychmiast została zauważona, a co za tym idzie, są jej najnowsze zdjęcia. Jeden z tabloidów umieścił nawet blogerkę na najnowszej okładce. 

Paparazzi zauważyli Kasię Tusk podczas rodzinnego spaceru w Sopocie. Blogerka założyła czarną sukienkę, do której dobrała białe tenisówki, koszyk, a także okulary przeciwsłoneczne. Nawet luźna kreacja Kasi nie była w stanie ukryć już jej ciążowego brzucha.

okładka 'Super Expressu'okładka 'Super Expressu' screen/'Super Express'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.