Pola Lis ostro skrytykowana za nową pracę. Internauci w obrzydliwy sposób komentują: Tatuś załatwił?

Pola Lis pochwaliła się w mediach społecznościowych nową pracą. Internauci jednak po raz kolejny pokazali niski poziom i nie powstrzymali się przed złośliwymi zarzutami.

Pola Lis poszła w ślady rodziców i tak jak Kinga Rusin oraz Tomasz Lis związała swoją przyszłość z dziennikarstwem. 25-latka pochwaliła się niedawno swoim pierwszym materiałem, który przygotowała dla jednego z portali internetowych związanych z tematyką sportową. Przeprowadziła wywiad z tenisistką Magdą Linette, czym pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz wideo To była drama

Pola Lis w złośliwy sposób zaatakowana przez internautów

Sukcesem córki podzielił się z obserwatorami Tomasz Lis. Dodał wpis na Twitterze. Internauci w komentarzach się nie popisali. Nie wierzą, że Pola sama mogła osiągnąć sukces.

Gabriela MuskałaGabriela Muskała po raz pierwszy dodała zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim

Ich zdaniem pracę dostała dzięki znanym rodzicom. Zostawili wiele naprawdę nieprzyjemnych wiadomości:

O, tatuś pracę załatwił?
Zaklinam i proszę cię na wszystkie świętości i nieświętości - bądź chociaż ciut obiektywna, a nie jak ojciec.
Mama czy tata - kto załatwił angaż?

Wielu jednak stanęło w obronie Poli. Zwracają się do hejterów, by najpierw przeczytali tekst i później oceniali. Wielu z nich uważa debiut początkującej dziennikarki za udany.

Beata KozidrakPolsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak szokowała kreacją. Za kulisami się nie popisała

Tomasz Lis dumny z córki

Tomasz Lis nie ukrywa, że jest dumy z tego, co osiągają jego córki. Na początku roku świętował razem z Polą ukończenie przez nią studiów. Kobieta ma dyplom ze stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Jej praca zaliczeniowa dotyczyła amerykańskie polityki zagranicznej. Lis wcześniej próbowała swoich sił na jednej z amerykańskich uczelni, jednak po roku wróciła do kraju. Uznała, że nie chce mieszkać za granicą i woli swoją przyszłość związać z Polską.

Więcej o: