Anna Lewandowska pozuje z Laurą na rękach. Dziewczynka odwróciła się do aparatu. "Mała podobna do taty"

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z młodszą córką. Coraz śmielej pokazuje Laurę, która niedawno skończyła rok.

Anna Lewandowska często pokazuje się w towarzystwie córek na zdjęciach, które dodaje na Instagram. Jednak zazwyczaj chroni prywatność dzieci i nie pokazuje ich twarzy. Ostatnio dodała ujęcie, na którym trzyma na rękach Laurę. Kadr uwiecznił nieco więcej, niż tylko plecy dziewczynki. Widać znaczną część jej twarzy z profilu, co zdarza się bardzo rzadko.

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą zachwyciła fanów

Trenerka dodała zdjęcie w poście, w którym napisała m.in. o treningach dla mam i kobiet w ciąży. Zareagowało wiele fanek gwiazdy, które regularnie z nią ćwiczą, jednak ich uwagę skradła Laura, która w ręce trzyma okulary przeciwsłoneczne.

Ale śliczna Laurka.
Mała podobna do taty.
Świetne dziewczyny.
Cudowny widok. Też często nosiłam tak swoje dzieci na bioderku, jakie to kobiece bardzo - napisały fanki pod zdjęciem.
 

Jednak niektóre z nich, w obawie o prywatność dziecka, zwróciły uwagę, czy trenerka nie pokazuje zbyt wiele.

Ojej, nie za dużo twarzy dziecka widać? - zapytała jedna z fanek.

Laura Lewandowska urodziła się w maju ubiegłego roku. Ma starszą siostrę Klarę, która skończyła cztery lata. Obie córki są oczkiem w głowie rodziców. Dziewczynki wiernie kibicują Lewemu, kiedy ten gra na boisku. Ich mama pokazała ostatnio, jak dopingowały tatę podczas Euro 2020. Przeczytaj też: Anna Lewandowska kibicuje wraz z córkami polskiej reprezentacji. Czy trenerka postanowiła zmienić zdanie na temat pokazywania dzieci w internecie i niedługo zobaczymy pełne buzie córek Lewandowskich? Wszystko na to wskazuje.

Więcej o:
Copyright © Agora SA