Anna Lewandowska pozuje w stroju kąpielowym od polskiej projektantki. Cena dołu jest powalająca

Anna Lewandowska wraz z Robertem Lewandowskim będą mogli odpocząć po trudach turnieju piłkarskiego. W mediach społecznościowych trenerka podzieliła się zdjęciem z przygotowań do wypoczynku.

Anna Lewandowska jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2020 wraz z córkami poleciała na Majorkę. Chętnie relacjonowała ich wspólny wypad. Skoro to wakacyjny wyjazd, to nie mogło zabraknąć zdjęć w kostiumach kąpielowych. Na jednym ze zdjęć trenerka pozowała w czarnym stroju kąpielowym. Ania oznaczyła na fotografii nazwisko projektantki, Magdy Butrym, która jest autorką stroju.

Zobacz wideo Anna, Klara i Lara Lewandowskie będą kibicowały reprezentacji Polski w meczu ze Słowacją

Anna Lewandowska w stroju od Magdy Butrym

Anna Lewandowska wygląda w tym stroju zjawiskowo. Bez wątpienia trenerka lubi stroje Magdy Butrym. To chyba jedna z jej ulubionych projektantek. Jej ubrania charakteryzują się dbałością o szczegóły,  kunsztem wykonania i elementem, który jest znakiem rozpoznawczym Butrym - drapowaniem. Lewandowska już nie raz pokazywała się w ubraniach z kolekcji projektantki i oznaczała ją w mediach społecznościowych.

Teraz zaprezentowała się w czarnym bikini. Dół tego stroju jest projektu właśnie Magdy Butrym i jest dostępny w sklepie internetowym projektantki. Niestety, jak wiele jej ubrań, sporo kosztuje. Za sam dół od stroju, pochodzący z kolekcji letniej, trzeba zapłacić 1750 złotych. Są to charakterystyczne majtki kąpielowe z wysokim stanem oraz z marszczonym, przypominającym pasek detalem i dużą odpinaną aplikację w formie kwiatu. Kwiat można również przypiąć do pasujących topów typu bandeau.

Na tym samym wyjeździe miała też inny kostium kąpielowy, który do tanich nie należy. Ile kosztował jednoczęściowy strój w zeberkowy wzór? Zobacz tutaj.

Podoba się strój kąpielowy Lewandowskiej? Myślicie, że jest wart swojej ceny?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Anna Lewandowska/Instagram screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.