Anna Lewandowska w sukience za 239 zł! A jej kostium? To HIT Instagrama. Wiemy, gdzie kupić podobne ubrania

Anna Lewandowska wybiera ostatnio bardzo kobiece stylizacje. Sportsmenka zawsze lubiła chwalić się swoją idealną figurą, ale wydaje nam się, że po urodzeniu dziecka wygląda jeszcze lepiej. Zobaczcie, jakie ubrania wybiera najchętniej.

Anna Lewandowska zawsze była fanką niedrogich i bardzo dziewczęcych kreacji marki Sugarfree. Także po urodzeniu Klary lubi krótkie sukienki, które odsłaniają jej wysportowane nogi. Ostatnio pokazała się fankom w krótkiej czerwonej sukience Sugarfree za 239 zł. Dobrała do niej białe trampki. Ania wygląda tu jak nastolatka!

Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba)Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba) Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba) Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Sukienka LewandowskiejSukienka Lewandowskiej Sugarfree/screen Sugarfree/screen

Kolejna "stylizacja" Lewandowskiej, która zwróciła nasza uwagę to jej jednoczęściowu kostium z Calzedonii. Ten model to prawdziwy hit - ma go m.in. najsławniejsza blogerka świata Chiara Ferragni.  Taki kostium zasłania brzuch, pięknie podkresla biust i wydłuża nogi. A wzór kwiatów... My zakochałyśmy się w tym modelu.

Anna Lewandowska, Chiara Ferragni (www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.instagram.com/chiaraferragni)Anna Lewandowska, Chiara Ferragni (www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.instagram.com/chiaraferragni) Anna Lewandowska, Chiara Ferragni (www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.instagram.com/chiaraferragni) Anna Lewandowska, Chiara Ferragni (www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.instagram.com/chiaraferragni)

Ostatnia z sukienek to piękna, granatowa "maxi dress" marki Just Paul. Lewandowska wybrała ją na wakacyjny odpoczynek i wcale się nie dziwimy. Długie sukienki to prawdziwy hit sezonu, a granatopwy kolor cudownie współgra z barwą jezior i nie tylko. Do tego okulary przeciwsłoneczne, zdrowy koktajl w ręku i... przepis na wakacyjny look gotowy ;)

Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba)Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba) Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba) Anna Lewandowska (www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Która ze stylizacji Ani podoba się Wam najbardziej? Pod spodem znajdziecie więcej ubrań w jej stylu:

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.