Izabella Krzan wspomina egzotyczne wakacje. Internauci porównali ją do greckiej bogini. "Afrodyta wyszła z wody"

Izabella Krzan zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z egzotycznego wypoczynku. W ten sposób wspomina czas spędzony na wakacjach.

Podczas izolacji pozostaje nam pomarzyć o rajskich wakacjach albo powspominać. Izabella Krzan wielokrotnie wybierała się na wypoczynek z dala od naszego kraju, czym chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych. Tym razem piękna prezenterka Telewizji Polskiej postanowiła przypomnieć beztroskie chwile na Barbados. 

ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan wspomina wakacje. Miss wstawiła odważne zdjęcie z egzotycznej plaży: "Obecnie też tak leżę, tylko w piżamie"

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Izabella Krzan wspomina wakacje

Modelka przyłączyła się do akcji #zostańwdomu i na Instagramie chętnie publikuje archiwalne zdjęcia. Krzan pochwaliła się fotką, na której prezentuje ponętne kształty w błękitnym stroju kąpielowym na tle przeźroczystej wody. Izabella w opisie publikacji stwierdziła, że w tym trudnym czasie zadowala się wanną. 

Ale w wannie też jest fajnie - napisała była Miss Polski. 
 

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy, w których fani zachwycali się piękną modelką. Niektórzy porównali ją nawet do greckiej bogini.

Afrodyta wyszła z wody.
Jezu, jaka Ty jesteś śliczna!
Pięknie wyglądasz w tym stroju - pisali fani pod zdjęciem.

Izabella w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i od tego czasu jest rozchwytywana. Z impetem weszła na salony i od wielu miesięcy współpracuje z TVP 1 i TVP 2. Na Instagramie ma niemal 170 tysięcy obserwatorów i chętnie dzieli się z nimi zdjęciami z dalekich podróży. Modelka wybrała się w lutym na Barbados, a miesiąc wcześniej ładowała akumulatory na Karaibach

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.