Magda Welc wygrała "Mam talent!", gdy miała 12 lat. Teraz wraca z nowym utworem i teledyskiem. Już nie nosi grzywki

Magda Welc podbiła polski show-biznes w 2010 roku, gdy wygrała program "Mam talent!". Teraz nagrała nowy utwór. W teledysku widać, że mimo upływu czasu nie straciła swojego uroku, którym ujęła fanów programu.

Magda Welc zaczęła karierę w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 12 lat, gdy wystąpiła w trzeciej edycji "Mam talent!". Show wygrała, pokonując w finale Kamila Bednarka. Nie skorzystała jednak z pięciu minut swojej sławy i zniknęła z show-biznesu. Teraz powraca z nowym singlem.

Zobacz wideo Pierwszy spacer Ani Starmach z nowo narodzonym dzieckiem

Magda Welc w nowym teledysku

Dziś wokalistka ma 22 lata, zrezygnowała z uroczej grzywki, a na głowie ma modne sombre. Na jej twarzy ciężko znaleźć piegi, które były jej charakterystycznym znakiem. Wciąż jednak nie sposób odmówić jej talentu wokalnego, którym 12-letnia Magda wyróżniała się w telewizyjnym show. Wtedy zachwycała głosem w utworach "Niczego nie żałuję", "Do Kołyski" czy "Och życie, kocham cię nad życie". Teraz natomiast fani mogą podziwiać go w nowym utworze "Wystarczy jeden uśmiech", który artystka wykonuje w duecie z Mariuszem Ostańskim, kompozytorem i producentem.

Nasz trzeci singiel "Wystarczy jeden uśmiech" to całkiem inna piosenka niż wszystkie, które do tej pory wykonywałam. Kilka lat temu nawet bym nie pomyślała, że będę śpiewać tak wesołą i energiczną piosenkę, która przyniesie mi tyle radości. Jest wyjątkowa nie tylko pod względem stylu, ale również wykonania. To pierwszy utwór, który zaśpiewałam razem z Mariuszem w duecie. W końcu dał się namówić na większy udział w piosence niż chórki... i wyszło świetnie! To bardzo pogodny, optymistyczny i idealny na lato utwór. W teledysku też się dzieje. Jest dużo uśmiechu, zabawy i kolorów, a cały klimat został fantastycznie ujęty m.in. dzięki tancerzom grupy UDS, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować – powiedziała Magda, cytowana przez jastrzabpost.pl.
 

Zobaczcie teledysk Magdy i sprawdźcie, jak bardzo się zmieniła.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.