Ma powstać serial o Krzysztofie Krawczyku. Andrzej Kosmala zdradził szczegóły. Kto zagra muzyka? "Są napisane trzy pierwsze odcinki"

Andrzej Kosmala, przyjaciel i menedżer Krzysztofa Krawczyka wyjawił, że trwają prace nad serialem poświęconym życiu muzyka. Kto wcieli się w główną rolę?

Krzysztof Krawczyk zmarł kilka miesięcy temu. Legendarny wokalista na zawsze zapisał się w pamięci fanów. Andrzej Kosmala zdradził, że trwają prace nad serialem o muzyku. Zdradził kilka szczegółów na temat produkcji. Kogo zobaczymy w roli wokalisty? 

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Kim Kardashian wyznała, co było powodem rozpadu jej małżeństwaKim Kardashian wspomina małżeństwo z Kanye Westem. Wyjawiła, dlaczego się rozstali

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku - kto zagra główną rolę? 

Bez wątpienia życie Krzysztofa Krawczyka jest gotowym scenariuszem na serial, a sam muzyk był niesamowicie barwną postacią. Przez lata kariery muzycznej mógł pochwalić się wiernymi fanami na całym świecie. Andrzej Kosmala, który przez lata był przyjacielem i menedżerem muzyka w wywiadzie dla "Super Expressu" przyznał, że rozpoczęto prace nad serialem, poświęconym życiu Krawczyka. Dodał, że jest już napisany scenariusz do trzech pierwszych odcinków. Sam wokalista w przeszłości zdradził, że byłby zaszczycony, gdyby powstała podobna produkcja na podstawie jego dokonań. Andrzej Kosmala zadbał, by spełniono jego wolę. 

Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej "Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino" - zaczął Andrzej Kosmala. 

Na ten moment nie wiadomo jednak, kto wcieli się w główną postać. Menedżer muzyka przyznał, że kolejka chętnych osób, by zrealizować produkcję jest naprawdę imponująca. 

Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego - dodał. 

Andrzej Kosmala dodał, że Krzysztof Krawczyk za życia zastanawiał się, kto mógłby na ekranie wcielić się w niego - jednak nie miał faworyta do tej roli. Menedżer muzyka wyznał, że planują zatrudnić pięciu aktorów, by dokładnie przedstawić wokalistę na każdym etapie jego życia. 

Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka - mówił Kosmala. 

Doda, Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w komplecie w paski. Taki sam miała Doda, ale go sprzedała

Kto najlepiej wypadłby w roli Krzysztofa Krawczyka? Może Maciej Musiał mógłby wcielić się w rolę muzyka w jego wczesnych latach młodości? Kariera aktora nabiera tempa i z pewnością to byłaby wielka szansa zawodowa. Oprócz Musiała mówi się, że do roli pasują również Bartosz Gelner, Radosław Pazura, Mateusz Kościukiewicz, czy Dawid Ogrodnik

Kogo widzicie w tej roli? 

Więcej o: