Piotr Adamczyk wrócił "stęskniony" do Polski. "Mam ochotę ucałować płytę lotniska"

Piotr Adamczyk po wielu tygodniach nieobecności wrócił do kraju. Podekscytowany tym faktem aktor opublikował post na Instagramie, w którym zdradził szczegóły powrotu.

Piotr Adamczyk poinformował odbiorców w swoich mediach społecznościowych, że wraca do Polski. Aktor ostatnie miesiące dzielił pomiędzy pracą nad polskimi i zagranicznymi produkcjami telewizyjnymi i kinowymi. W ostatnim czasie najwięcej czasu spędził w USA i Londynie, gdzie pracował na planach amerykańskich seriali "Hakweye" i "For All Mankind", kręcił też zdjęcia do brytyjskiego "Up on the Roof".

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski o Euro 2020. Wskazuje miasto, w którym coś się wydarzy

Piotr Adamczyk wrócił do Polski. "Stęskniony"

Adamczyk opublikował post na Instagramie, pełen ekscytacji spowodowanej powrotem do ojczyzny. Aktor zdradził powód swojego powrotu - jak się okazuje, wkrótce rozpoczyna pracę nad produkcją, która nie powinna być obca fanom polskich seriali.

Hey Warszawo. Wracam do ojczyzny stęskniony po długiej rozłące. Ostatnie dwa lata spędziłem w większości poza domem. Mam ochotę ucałować płytę lotniska, ale podstawiają rękaw, nie będę się wygłupiał... Po rękawach się przecież nie całuje... Z planu "For All Mankind" na plan "Kowalscy kontra Kowalscy". Kocham tę robotę.
 

Aktor w komediowej produkcji Polsatu - "Kowalscy kontra Kowalscy" - zagra Piotra Kowalskiego. W nowych odcinkach nie zabraknie także aktorów z pierwszego sezonu: Mariety Żukowskiej, Wojciecha Mecwaldowskiego, Katarzyny Kwiatkowskiej i Wiktorii Gąsiewskiej. Do obsady dołączyła także Anna Czartoryska-Niemczycka. Nowych odcinków serialu można spodziewać się jesienią 2021 lub na wiosnę 2022 roku. Premiera uzależniona jest od sytuacji związanej z pandemią.

Jakub Wesołowski z żonąWesołowski z żoną świętują rocznicę ślubu. Na tym zdjęciu wyglądają jak z bajki

Czekacie na nowe produkcje - zarówno polskie, jak i zagraniczne - z udziałem Piotra?

Więcej o: