Krzysztof Jackowski o Euro 2020. Wskazuje miasto, w którym coś się wydarzy

Krzysztof Jackowski podczas ostatniej wizji na YouTube wskazał miasto, w którym "coś ma się wydarzyć". Jasnowidz powiedział także, jakie będą wakacje.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie. W ostatniej z nich opowiedział nadchodzącym kryzysie ekonomicznym, Euro 2020 i po raz kolejny z niepokojem pochylił się nad zbliżającymi się miesiącami - lipcem i sierpniem. 

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Krzysztof Jackowski o Euro 2020. Wskazuje miasto, w którym coś się wydarzy

Wieszczbiarz z niepokojem spojrzał na europejskie miasto, w którym - jak twierdzi - "coś złego" ma się zadziać podczas Mistrzostw Europy.

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie.

W trakcie swojej wizji człuchowianin zdradził, że jesienią dojdzie do pewnych "podziałów".

Jesień i podział. Wrzesień i podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie. Będzie to podział. Będzie wyraźny podział. I do tych podziałów będziemy musieli się przyzwyczajać.

Były tokarz pochylił się również nad długo zapowiadanym załamaniu na finansowych giełdach. Jak twierdzi, Unia Europejska może znaleźć się w nieciekawej sytuacji.  

W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Kryzys. Ta laurka, którą zrobił sobie Unia Europejska - w tym też nasz kraj (...) - może stopnieć. Powinni się państwo przygotować na poważne szarpnięcia ekonomiczne.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie czekają nas wakacje, to jasnowidz nie pozostawia żadnych złudzeń:

Lipiec i sierpień to będą spi*przone wakacje.

Macie już plany na lipiec i sierpień?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.