Krzysztof Jackowski przewiduje, czy Polacy odniosą sukces na Euro 2020. Ostrzega piłkarzy przed jednym przeciwnikiem

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przewidywaniami odnośnie Euro 2020. Zapytany, jak poradzi sobie polska reprezentacja, opowiedział, co może się wydarzyć i na kogo powinniśmy uważać na boisku.

Przed fanami piłki nożnej rozgrywki w Euro 2020. Prawdziwe święto dla fanów sportu rozpocznie się w poniedziałek, 14 czerwca. To właśnie wtedy polska reprezentacja zagra pierwszy mecz. Polacy zmierzą się na boisku ze Słowacją. Jak sobie poradzą? Okazuje się, że jasnowidz Krzysztof Jackowski ma swoje przeczucia.

Marcin i Kara, 'Hotel Paradise 3'"Hotel Paradise". Marcin i Kara zamieszkali razem! Chłopak potwierdził domysły

Zobacz wideo Kamil Glik o atmosferze w reprezentacji Polski przed pierwszym meczem na turnieju Euro 2020

Krzysztof Jackowski komentuje zmagania Polaków w Euro 2020

Jasnowidz uważa, że polscy piłkarze powinni obawiać się Słowacji. Pierwszy mecz wcale nie musi okazać się sukcesem. Swoją wizją podzielił się z "Faktem".

Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem - przewiduje Krzysztof Jackowski.

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieŻebrowska szczerze o macierzyństwie i biznesie. "Felek pruka buzią do słuchawki"

A co z pozostałymi dwoma meczami eliminacyjnymi, które czekają Polaków w najbliższym czasie? Jasnowidz jest o to spokojny. Uważa, że ostatecznie rodzima reprezentacja osiągnie dobry wynik, w dużej mierze dzięki Robertowi Lewandowskiemu.

Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne. Jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami - będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany - ocenia Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Faktem".

Ostatnie kilka tygodni piłkarze naszej reprezentacji spędzili w Opalenicy, gdzie trenowali, przygotowując się do pierwszego meczu na Euro 2020. W hotelu towarzyszyły im żony, partnerki oraz dzieci, które, podczas gdy mężowie wylewali siódme poty, mogły relaksować się i korzystać z atrakcji, a także wspierać sportowców. Czy przewidywania Jackowskiego się sprawdzą? Okaże się już 14 czerwca, podczas meczu ze Słowacją.

Więcej o: