Julia Wieniawa bawi się na egzotycznych wakacjach. Wypoczynek uczciła, otwierając szampana w basenie

Julia Wieniawa dopiero wróciła z wakacji, na których była z Nikodemem Rozbickim. To jednak nie powstrzymało jej przed ponownym wyjazdem, na który wybrała się zaledwie kilka dni później. Tym razem influencerka spędza czas z przyjaciółkami, z którymi bawi się w jednej z willi na wyspie Capri.

Julia Wieniawa ostatnio praktycznie przez cały czas jest w rozjazdach. Dopiero co wróciła z egzotycznych wakacji z Nikodemem Rozbickim, by zagrać w spektaklu teatralnym, a teraz znów wypoczywa na słonecznej wyspie Capri. Na wyjazd tym razem zabrała przyjaciół, z którymi - nie da się ukryć - hucznie spędza czas wolny. Dotychczas na Instagramie zrelacjonowała już zachwycający widok z hotelowego okna oraz opublikowała kilka zdjęć z towarzyszącymi jej koleżankami. 

Jennifer LopezJennifer Lopez wygina się na plaży. Czy to nagranie robił Ben Affleck?

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Julia Wieniawa szaleje na egzotycznych wakacjach. Nie obyło się bez szampana w basenie

Korzystając z uroków słonecznych wakacji, Julia Wieniawa postanowiła trochę zaszaleć. Na jej InstaStory pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć możemy jak Influencerka otwiera w basenie wino lub szampana i tańczy z butelką w ręku. Ten moment zarejestrowała jedna z koleżanek, która w tle dopingowała samą Julię Wieniawę. 

instagram.com/juliawieniawainstagram.com/juliawieniawa instagram.com/juliawieniawa

Julia WieniawaJulia Wieniawa ma nowy kolor włosów

 

Oprócz tego Julia Wieniawa opublikowała zdjęcia, do których zapozowała na balkonie willi, w której aktualnie wypoczywa. Fotografie opatrzyła krótkim opisem, w którym wspomniała o - najprawdopodobniej nieobecnym na miejscu - Nikodemie Rozbickim. 

Balkon Julii. Gdzie jest mój Romeo? Gdzie jesteś Niko?- napisała.

W ten oto sposób, internauci mieli również okazję do tego, by poznać pieszczotliwe określenie, którego najprawdopodobniej używa Julia Wieniawa względem Nikodema Rozbickiego. 

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa wydała majątek na rośliny. Na jej tarasie i w salonie stoją okazy za kilkadziesiąt tys. złotych. Youtuber dokonał analizy

Więcej o: