Wieniawa z Rozbickim na luksusowych wakacjach. Gwiazdy pokochały ten piękny hotel. Cena za noc jednak zwala z nóg

Julia Wieniawa znowu wyleciała na wakacje z Nikodemem Rozbickim. Tym razem wybrali się do Grecji. Aktorka zatrzymała się z ukochanym w luksusowym apartamencie. Widać, że miłość kwitnie.

Julia Wieniawa w ostatnim czasie sporo podróżuje. Jakiś czas temu wybrała się z ukochanym do Egiptu, a tym razem postanowili wylecieć do słonecznej Grecji. Aktorka na InstaStory pokazywała, w jakim apartamencie się zatrzymali i trzeba przyznać, że wygląda bardzo luksusowo. Opublikowała nową fotkę z Nikodemem Rozbickim, a fani nie szczędzili w ich stronę miłych słów. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

Gwiazdy na premierze filmu 'Śniegu już nigdy nie będzie'"Śniegu już nigdy nie będzie". Tłum gwiazd na premierze filmu. Kto wyglądał najlepiej?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznym zdjęciu 

Julia Wieniawa zgromadziła na Instagramie 1,9 mln. obserwatorów. Aktorka jest w stałym kontakcie z fanami i na bieżąco relacjonuje swoje życie. Tym razem Julka pochwaliła się wakacjami w Grecji i hotelem  Cavo Tagoo, w którym się zatrzymała. Ogromny basen z widokiem na morze i nowoczesna architektura robią wrażenie. Wieniawa zatrzymała się na wyspie Mykonos, która jest jednym z ulubionych miejsc Sary Boruc i Mariny Łuczenko-Szczęsnej.  Za noc w luksusowym apartamencie trzeba zapłacić około 3,500 złotych. Ceny w zależności od udogodnień sięgają nawet i 9,000 złotych za noc. Julka ma do dyspozycji spa, jacuzzi i prywatny basem z widokiem na morze Egejskie. Wnętrze apartamentu urządzone jest w mykeńskim stylu. 

 

Aktorka chętnie publikuje zdjęcia w bikini, ale postanowiła dodać również fotkę z ukochanym. Razem z Nikodemem Rozbickim zapozowali na tle zachodu słońca. Julka bez makijażu i w białym swetrze wtulała się w ukochanego. Trzeba przyznać, że tworzą świetnie dobraną parę. 

Zachód słońca - napisała Julia. 
 

Internauci w komentarzach zasypali zakochanych samymi komplementami. Fani przyznali, że Julka i Nikodem są najlepiej dobraną polską parą. Widać, że aktorka promienieje i jest szaleńczo zakochana.

Edyta GórniakGórniak na koncercie ku pamięci Krawczyka zaliczyła wpadkę. "Byliśmy wkurzeni"

Najcudowniejsza polska para. 
Zakochani są wspaniali. 
Jak przyjemnie na Was zawsze popatrzeć - komentowali fani. 

Wam też marzą się wakacje

Więcej o: