"Hotel Paradise". Luiza zaskoczona wyznaniem Maurycego: Ogłosił to bez żadnego powiadomienia mnie

Maurycy z "Hotelu Paradise" w zeszłym tygodniu ujawnił, że spotyka się z Luizą. Okazuje się, że mężczyzna nie poinformował jej, że zamierza upublicznić szczegóły ich relacji. Luiza zabrała głos i skomentowała zachowanie swojego partnera.

Maurycy i Luiza byli uczestnikami trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Ich relacja rozwinęła się po zakończeniu programu, a Maurycy w odpowiedzi na liczne pytania fanów wyznał, że są parą. Okazuje się, że zanim ujawnił ten szczegół, nie skonsultował tego ze swoją dziewczyną. Luiza przyznała, że była bardzo zaskoczona. 

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" podzieli się pieniędzmi z wygranej

Halina MlynkovaCekinowa Halina Mlynkova olśniewa na scenie. Brzuch perfekcyjnie wyeksponowany!

"Hotel Paradise". Luiza komentuje wyznanie Maurycego na temat związku 

Od dłuższego czasu fani show podejrzewali, że Luiza i Maurycy czują do siebie miętę. Na ich profilach na Instagramie można zauważyć sporo wspólnych zdjęć. Zainteresowani zazwyczaj komentowali pytania o związek z humorem, gdy Maurycy potwierdził na InstaStories, że są parą. Internauci nie mylili się w tej kwestii. Okazuje się, że Maurycy zdecydował się na to wyznanie bez uzgodnienia tego z Luizą. W rozmowie z Jastrząb Post celebrytka przyznała, że była zaskoczona.

Jeszcze nic nie ogłosiłam. Maurycy to ogłosił, ja w ogóle się nie spodziewałam, że on to ogłosi, bo nagrywał to InstaStories i ja tak patrzę, o czym on mówi, a on powiedział, że jest ze mną. Więc w sumie ogłosił to bez żadnego powiadomienia mnie ani nic - powiedziała Luiza . 

Iga KrefftIga Krefft: Przeszłam załamanie nerwowe. Opowiedziała o walce z chorobą

Luiza przyznała, że są parą, ale nie chciała tak szybko upubliczniać świeżego związku i wolała jeszcze się z tym wstrzymać.  

Spotykamy się, jesteśmy parą, a co będzie dalej, to zobaczymy. Nie jestem typem osoby, która chce coś od razu upubliczniać. Wolę, żeby to było prywatne. I jak jestem czegoś pewna i jak wiem, że to jest ta jedyna osoba, to wtedy mogę się kierować tym upublicznianiem - przyznała . 
 

Myślicie, że będą zgraną parą? 

Więcej o: