Meghan Markle kupiła dla córki pierwszy prezent. Ma wartość sentymentalną i nie należy do najtańszych

Meghan Markle długo marzyła o córce. W zeszłym tygodniu urodziła Lilibet Dianę. Okazuje się, że na długo przed porodem Meghan zaopatrzyła się w prezent dla dziewczynki. Ma on dla niej wartość sentymentalną.

Meghan Markle jest bardzo szczęśliwa, że urodziła córkę. Razem z Harrymprzedstawili już Lilibet Dianę królowej Elżbiecie. Szczęśliwi rodzice skupiają się teraz na spędzaniu czasu z noworodkiem. W sieci pojawiła się informacja, że Meghan już zadbała o luksusowy prezent dla dziewczynki. Kupiła go lata temu z myślą, że w przyszłości podaruje go córce. Trzeba przyznać, że nie należy do najtańszych. 

Zobacz wideo Ciężarna księżna Meghan odwiedziła Smart Works w Londynie

Chris z 'Hotelu Paradise' zostanie ojcem!"Hotel Paradise". Marietta kibicuje Chrisowi na nowej drodze. "Będzie dobrym ojcem"

Meghan Markle kupiła córce wyjątkowy prezent 

Meghan Markle ma za sobą trudne doświadczenia. Wyznała, że po porodzie Archiego, starali się z Harrym o dziecko. Niestety żona księcia Harry'ego straciła ciążę. Całe szczęście, jej trzecia ciąża przebiegała prawidłowo, a Lilibet Diana urodziła się zdrowa. Okazuje się, że Meghan już w przeszłości marzyła o dużej rodzinie i nie ukrywała, że czułaby się spełniona jako mama córki. Jej marzenie się ziściło, a Meghan ma już przygotowany prezent dla Lili. 

Gdy pracowała jako aktorka w serialu "Suits" chciała uczcić nagrywanie trzeciego sezonu. Z tego powodu zdecydowała się na zakup eleganckiego zegarka Cartier Tank, który jest srebrno-złoty. W 2015 roku Meghan udzieliła wywiadu magazynowi "Hello", w którym wyznała, że chce podarować go córce w przyszłości. Trzeba przyznać, że nie jest to tani prezent. Luksusowy zegarek kosztuje ponad 24 tysiące złotych. Prezent jest o tyle wyjątkowy (oprócz ceny oczywiście), że ma dla Meghan wartość sentymentalną. Lata temu zleciła wykonanie na nim grawera. 

Wygrawerowałam na odwrocie zegarka napis: Dla M.M. Od M.M. i planuję dać go mojej córce pewnego dnia. To właśnie sprawia, że wspomnienia są wyjątkowe, że masz z nimi związek - powiedziała. 

Meghan Markle podaruje córce w przyszłości zegarek CartierMeghan Markle podaruje córce w przyszłości zegarek Cartier Fot. Net-a-porter

książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta IIKsiężna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. Pokazali wzruszające zdjęcia z królową

Wyjawiła również, że w jej rodzinie tradycją jest przekazywanie biżuterii z pokolenia na pokolenie.

W "Suits" nosiłam bransoletkę mojej babci oraz perły od mamy. To zabawne, bo tak naprawdę mam na imię Rachel, więc nawet mój sygnet ma wygrawerowaną literę R - dodała w wywiadzie.

Meghan bardzo często nosiła zegarek jako uzupełnienie swoich stylizacji. Jej córka jest jeszcze za mała na takie gadżety, ale w przyszłości z pewnością będzie cieszyła się, że ma retro zegarek po mamie. 

Jak Wam się podoba? 

Więcej o: