"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wyznała miłość mężowi i zapowiada niespodziankę. "Jestem szczęściarą"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisała wzruszające wyznanie do swojego męża na Instagramie. Zapowiedziała też pewną niespodziankę.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to jedna z par najbardziej zapamiętanych przez widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdecydowali, że zostaną razem i mimo że minęły dwa lata od ich udziału w eksperymencie, tworzą szczęśliwe małżeństwo, o czym co jakiś czas dają znać w mediach społecznościowych. Agnieszka dodała post, w którym wyznaje miłość swojemu mężowi.

Małgorzata Downar, Tadeusz MüllerTadeusz Müller zaręczył się. "Jesteś najwspanialszą osobą na świecie"

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wyznaje miłość mężowi

Była uczestniczka programu utwierdziła nie tylko męża, ale i fanów, że miłość kwitnie. Dlatego też planuje pewne zmiany.

Kocham Go! Jestem szczęściarą, że możemy wspólnie dzielić życie. Wspieramy się w zdrowiu i w chorobie, w szczęśliwych chwilach i w porażkach… Może czas na zmianę nazwiska - napisała Agnieszka Łyczakowska na Instagramie.

Dodała także, że wraz z Wojciechem planują wybrać się do Przasnysza i burmistrza, który udzielał im ślubu przed kamerami:

Już niedługo cofniemy się do momentu ślubu. Do miejsca i osoby, która nas połączyła. Dalsze wieści niebawem.
 

Matt i Sonia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Co słychać u byłych uczestników? Matt jest z gwiazdą "Love Island"

Fani programu nadal darzą parę dużą sympatią. Są też jednak zaciekawieni zmianami zapowiedzianymi przez Agnieszkę.

Czekam. Super z was para. Moja ulubiona, kibicowałam od pierwszego odcinka.
Czyżby ślub kościelny?
Kochani nazwisko zobowiązuje. Pięknie będziesz się nazywać. Całym sercem wam dopinguje - napisali fani na profilu Agnieszki.

Wszystko wskazuje na to, że niedługo Agnieszka zmieni nazwisko na Janik, po mężu. O tym dowiemy się już niebawem. A która para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest waszą ulubioną?

Więcej o: