Kinga Rusin nadal w podróży. Była tropikalna wyspa i Monako. A teraz? "Kolory prawie jak na Malediwach"

Kinga Rusin ani myśli o powrocie do Polski? Dziennikarka ciągle zmienia miejsce pobytu. Gdzie jest teraz?

Kinga Rusin spędziła ponad pół roku na Malediwach. Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, że wróciła już do Europy. Wówczas opublikowała zdjęcie z Monako. Jak się okazuje, już zmieniła lokalizację.

Kinga Rusin dziękuje mamie w wzruszającym wpisieKinga Rusin na zdjęciu z mamą Marią na Malediwach. Internauci: Ale podobne!

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Kinga Rusin w Saint-Tropez

W sierpniu ubiegłego roku Kinga Rusin zrezygnowała z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Jak wówczas tłumaczyła, ma na siebie inny pomysł i chce się skupić na rozwijaniu swojej firmy kosmetycznej.

Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna - mówiła na Instagramie.

W związku z tym, że nie musi teraz pracować w stałych godzinach w biurze, może pozwolić sobie na pracę zdalną. To świetna okazja, by pracować z najróżniejszych miejsc na świecie, co najwidoczniej spodobało się Kindze Rusin. Jesienią zeszłego roku wraz z partnerem, Markiem Kujawą, poleciała na Malediwy, na których zatrzymała się na pół roku. Kilka dni temu wróciła do Europy, a dokładniej do Monako. Już jest w innym miejscu. Nie pojechała jednak daleko. Z jej Instagrama dowiadujemy się, że obecnie przebywa w Saint-Tropez we Francji.

Kolory prawie jak na Malediwach - napisała dziennikarka.

Przy okazji zaprezentowała swoją stylizację. Dziennikarka założyła białą, zwiewną sukienkę do kostek. Do tego dobrała brązowe klapki Hermes, kopertówkę Louis Vuitton oraz ciemne okulary. W komentarzach nie zabrakło zachwytów zarówno nad strojem Rusin, jak i miejscem, w którym obecnie przebywa.

Zjawiskowo!
Miejscówka i modelka - top!
Rewelacja i pełna gracja, pani Kingo! - czytamy pod zdjęciem.

Zazdrościcie jej?

 

Kinga RusinKinga Rusin nie wytrzymała. Napisała wprost, co myśli o polskim rządzie

Więcej o: