Agata Rubik pozuje w stroju kąpielowym. W tle wschód słońca. Fani zachwyceni: Jaka figura!

Choć karierę modelki Agata Rubik ma już za sobą, to nadal jest w świetnej formie. Udowodniła to nowym zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Pozuje na nim w samym stroju kąpielowym.

Agata Rubik zasłynęła jako modelka i uczestniczka konkursów piękności. Nic dziwnego, że lubi zwracać na siebie uwagę fanów, których na Instagramie ma już ponad 113 tys. Tym razem zachwyciła ich nowymi zdjęciami, na których pozuje w stroju kąpielowym.

Zobacz wideo Agata Rubik stosowała dwie popularne diety

Olga Borys z córką MirąOlga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira ma już 15 lat. Jest śliczna!

Agata Rubik w stroju kąpielowym

Agata Rubik jest ostatnio na fali popularności. Razem z mężem, kompozytorem Piotrem Rubikiem, wzięła udział w programie TVN "Power Couple", w którym odpadli tuż przed wielkim finałem. Pojawiły się nawet głosy, że wypadli na tyle dobrze, że stacja chciałby pójść za ciosem, wykorzystać gwiazdorski potencjał pary i zaproponować im udział w reality show, jednak do tej pory nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Zobacz też: Edyta Pazura tłumaczy, dlaczego nie przyjaźni się z Rubikami i innymi gwiazdami. "Za dużo plot, aferek. Nie nasze klimaty"

Ostatnie kilka dni Agata wraz z rodziną spędziła w tureckim Bodrum, a na Instagramie pochwaliła się pięknymi widokami. Fani modelki zwrócili natomiast uwagę na jej wysportowaną sylwetkę oraz naturalną urodę.

Dla tych, których ominął dzisiejszy wschód słońca. Miłego dnia - napisała Agata Rubik.
 

Pod postem posypały się pozytywne komentarze i słowa uznania.

Piękna kobieta, bardzo naturalna i to mi się podoba.
O matko, jaka figura!
Ćwiczenia nie idą na marne - piszą internauci.

Przypomnijmy, że Agata Rubik i Piotr Rubik poznali się podczas finału konkursu Miss Polonia w 2005 roku. Kompozytor cieszył się wówczas dużą popularnością i znalazł się w składzie jury. Choć dzieli ich 20 lat różnicy, to wiek nie był przeszkodą, bowiem trzy lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Więcej o: