Angelina Jolie wściekła na wyrok sądu i Brada Pitta. "Nigdy mu nie wybaczy". Aktorka zapowiada, że się nie podda

Konflikt między Angeliną Jolie i Bradem Pittem zaognia się. Po przegranej rozprawie aktorka jest wściekła na byłego męża.

Angelina Jolie i Brad Pitt już blisko od pięciu lat regularnie spotykają się w sądzie, gdzie toczą batalie o prawa nad opiekę nad dziećmi. Po ostatnim wyroku sądu wydawało się, że wojna dobiegła końca. Już teraz wiadomo, że nic z tego. Jolie nie ma zamiaru odpuścić byłemu mężowi.

Angelina Jolie i Brad PittJolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada? Chce przedstawić je w sądzie

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie nigdy nie wybaczy Bradowi

Angelina Jolie walczyła w sądzie o przyznanie całkowitego prawda do opieki nad dziećmi. Zeznania pociech aktorów miały ostatecznie pogrążyć Pitta. Jak się jednak okazuje nie wszystko poszło zgodnie z tym, jak wymarzyła sobie to Jolie. Sąd bowiem przyznał obojgu rodzicom równe prawa do opieki nad dziećmi. To, jak donosi magazyn "Us Weekly", rozwścieczyło gwiazdę "Czarownicy", która już zapowiedziała, że będzie odwoływała się od wyroku. 

Nigdy mu nie wybaczy. Wykorzysta wszystkie możliwości, by odwołać się od tego wyroku. Twierdzi, że do końca tej sprawy jest jeszcze daleko i wierzy, że sprawiedliwości stanie się zadość - podaje informator magazynu, osoba z bliskiego otoczenia aktorki. 

Jolie uważa, że proces był nieuczciwy. 

Sędzia Ouderkirk odmówił Jolie sprawiedliwej rozprawy, niesłusznie odrzucając dowody dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i dobrobytu jej dzieci - ocenia informator Us Weekly"

Angelina Jolie,  Brad PittJolie pozbyła się prezentu od Pitta. Sprzedała go za ponad osiem milionów funtów

Podobno Brad Piit jest już zmęczony przepychankami sądowymi z byłą żoną. Życzy Jolie dobrze i jest gotowy się z nią pogodzić. Czy kiedyś doczekamy się takiego szczęśliwego zakończenia?

ZOBACZ TEŻ: Stylowa Angelina Jolie przyłapana na zakupach w Los Angeles. Towarzyszyły jej dzieci. Shiloh trudno poznać