Donatan wspomina występ na Eurowizji. Patrzymy na Cleo. Widać, jak zmieniła się od tamtej pory

Donatan i Cleo wystąpili na Eurowizji w 2014 roku. Producent muzyczny postanowił nieco powspominać ten czas. Po tym zdjęciu widać upływ czasu.

W czwartkowy wieczór marzenia polskiej reprezentacji o występie podczas eurowizyjnego finału legły w gruzach. "Przejażdżka" Rafała Brzozowskiego nie spodobała się widzom tak bardzo jak Jackowi Kurskiemu. Siedem lat temu natomiast Europę zachwyciła Cleo z Donatanem. Producent postanowił wrócić wspomnieniami do tego czasu.

Zobacz wideo Brzozowski leci na Eurowizję, Cleo była w szoku. "Może to być przesycone"

Donatan wspomina występ na Eurowizji. "Tego brakuje". Patrzymy na Cleo. Spora zmiana

Donatan opublikował w czwartek zdjęcie wykonane w Kopenhadze w 2014 roku. Producent wystąpił na Eurowizji razem z Paulą Tumalą, Olą Ciupą oraz Cleo. Zmiany w wyglądzie pierwszych dwóch pań obserwowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat, ale nikt nie zauważył, że sporą metamorfozę przeszła także ta ostatnia, Joanna Klepko.

Tego brakuje na Eurowizji! Sława Słowianom! P.S. ależ ja byłem młody, chciwy, bezczelny, gruby i brzydki - nic a nic się nie zmieniłem! - napisał pewny siebie Witold Czamara.
Za to u dziewczyn odkąd zaczęły zarabiać, widać potężna zmianę...

Dwie rzeczy natomiast się nie zmieniły, Cleo nadal jest wierna kucykowi oraz charakterystycznemu makijażowi oczu.

W piątek rano z kolei Donatan wrzucił stare zdjęcie z Tumalą i Ciupą. W opisie odniósł się do porażki Brzozowskiego i wyraził chęć wylotu na Eurowizję za trzy lata.

Nie znam się na Eurowizji, bo widziałem ja tylko raz w życiu w 2014, ale wydaje mi się, że wszyscy traktują to zbyt poważnie i osobiście. W mojej producenckiej opinii to nie był repertuar dobrze dobrany pod Rafała. Mam jednak nadzieję, że wyciągnął z tego, ile mógł, przeżył fajną przygodę, zarobił dobrą kasę i finalnie będzie na plus. Jeśli macie ochotę na lepszy wynik, to będę miał czas w 2024 na 10-lecie mojego występu. Za 2 miliony złotych netto dowiozę Wam dobre show, jak coś, wiecie, gdzie mnie szukać - zakomunikował. 

TVP powinna zainwestować w Donatana po raz kolejny? Jakby nie było, w 2014 roku doprowadził nasz kraj do finału, zajmując 14. miejsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.