"The Voice Senior". Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego? "Super Express": Królowa polskiej sceny. To nie jest jedyna zmiana!

"The Voice Senior" powróci na szklane ekrany już za kilka miesięcy. Castingi trwają, ale brak pełnego składu trenerskiego. Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego?

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu, a wcześniej publicznie skrytykował obecną władzę. Jak można było się więc spodziewać, muzyk nie otrzymał propozycji, by ponownie wystąpić w kolejnej edycji "The Voice Senior". Producenci zaczęli poszukiwania następcy i jak się okazuje, już ponoć znaleźli. Piaska ma zastąpić "królowa polskiej sceny".

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wznosi toast z okazji 50. urodzin: J***ć PiS i Konfederację

"The Voice Senior". Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego? "Super Express": Królowa polskiej sceny

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, bo już wiele razy miała się nie zgodzić na udział w "The Voice of Poland", do trenerskiego składu "The Voice Senior" dołącza ponoć Maryla Rodowicz. Z rewelacjami przyszedł w środę "Super Express".

Jak udało nam się ustalić, TVP szykuje wielkie zmiany w składach trenerskich całej serii programów "The Voice", które będą nagrywane już latem. Piasecznego w edycji dla seniorów ma według naszych informacji zastąpić sama... Maryla Rodowicz. Na udział niekwestionowanej królowej polskiej sceny w takim programie czekano od lat - czytamy na stronie tabloidu.

Redakcja Plotka próbowała skontaktować się z pracownikiem artystki, jednak do czasu publikacji tekstu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. "Super Express" podaje ponadto, że z ciepłą posadą trenera "The Voice Senior" pożegna się także Witold Paszt. Powód? Telewizja Polska zapragnęła ponoć, by w kolejnym sezonie programu jurorkami były same kobiety. Niespotykane, aczkolwiek ciekawe rozwiązanie.

Przypomnijmy, w zeszłym sezonie w czerwonych fotelach zasiadały Alicja Majewska oraz Izabela Trojanowska. Myślicie, że artystki nie stracą pracy? Castingi z jurorami ruszają już niebawem, więc decyzję władz TVP oraz producentów show poznamy niebawem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.