Zbigniew Hołdys świętuje 34. rocznicę ślubu. Naszło go na przemyślenia. "To moja jedyna mądra decyzja"

Zbigniew Hołdys może się pochwalić długim stażem związku. Z okazji rocznicy ślubu zamieścił w sieci romantyczny wpis.

Zbigniew Hołdys jest znany przede wszystkim ze swojej działalności w grupie Perfect. Obecnie jednak gitarzysta i współzałożyciel zespołu chętnie udziela się w mediach społecznościowych i komentuje doniesienia między innymi ze świata polityki. Ostatnio na jego koncie pojawił się post z zupełnie innej kategorii - muzyk i dziennikarz przypomniał, że spędził z żoną ponad 30 lat życia.

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubuKate i William uczcili dziesiątą rocznicę ślubu. Opublikowali niecodzienne zdjęcia

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

Zbigniew Hołdys świętuje rocznicę ślubu

Zbigniew Hołdys zamieścił zdjęcie z okazji 34. rocznicy ślubu z Bogumiłą, z którą mieszka w podwarszawskich Falentach. Zakochani pobrali się 16 maja 1987 roku i od tego czasu są nierozłączni. Muzyk przyznał zresztą we wpisie, że każdy dzień z żoną jest pełen radości, a decyzja o jej poślubieniu była najlepszą, jaką w życiu podjął.

Dziś mijają 34 lata, od kiedy ta dziewczyna jest moją żoną, a ja jej mężem. To moja jedyna mądra decyzja w życiu. Ani jednego dnia bez miłości i bez uśmiechu - cudowność - napisał Hołdys na swoim koncie na Facebooku.

W zamieszczonym poście widać parę na dwóch ujęciach. Jedno, pochodzące prawdopodobnie z dnia ślubu, i drugie, zrobione stosunkowo niedawno. Muzyk rok temu, przy okazji 33. rocznicy, wrzucił do sieci dokładnie te same zdjęcia i przyznał, że dzień związany z rozpoczęciem małżeństwa z Bogusią jest jedynym świętem, które obecnie obchodzi i się dla niego liczy.

Maria Winiarska, Wiktor ZborowskiWiktor Zborowski i Maria Winiarska świętują "bolesną" 45. rocznicę ślubu

Czekamy w takim razie na kolejny post tego typu za rok i gratulujemy parze tak długiego stażu!

Zobacz też: Katarzyna Bosacka obchodzi 24. rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z ceremonii. Fani podziwiają jej fryzurę

Więcej o: