Agnieszka Hyży świętuje rocznicę ślubu. "Najpiękniejsze są miłości, które bronią się nie tylko wirtualnymi opisami"

Agnieszka Hyży z okazji piątej rocznicy ślubu opublikowała wspólne zdjęcie z mężem. Przy okazji napisała kilka słów o miłości. Chciała komuś wbić szpilę?

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży 17 lipca 2015 roku wzięli romantyczny ślub w Rzymie. Małżeństwo trzyma się raczej z dala od show-biznesu. Nawet w mediach społecznościowych nie poruszają tematów z życia prywatnego. Jednak z okazji piątej rocznicy ślubu prezenterka telewizyjna zrobiła wyjątek.

Agnieszka Hyży świętuje rocznicę ślubu

35-latka opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Grzegorzem. Widać na nim, że są w sobie bardzo zakochani. Takie posty na profilu Agnieszki pojawiają się bardzo rzadko, jednak rocznica ślubu była ku temu bardzo dobrym pretekstem.

To już 5 lat. Żona i Mąż - zaczęła swój wpis.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Hyży świętuje urodziny męża. Opublikowała przejmujące życzenia i dodała ich ostatnie wspólne zdjęcie - sprzed roku

Następnie Agnieszka napisała kilka słów o miłości. Wspomniała, że nie broni się ona "wirtualnymi opisami". Myślicie, że miała coś (a raczej kogoś) konkretnego na myśli?

„Szczęście jest tylko jedno… w wielkiej ciszy wielkiego kochania”. Najpiękniejsze są miłości, które bronią się nie tylko pięknymi chwilami i wirtualnymi opisami, a czasem jej trwania i autentycznością. W ciszy żyje się prawdziwiej. Niech niesie nas do kolejnej rocznicy - czytamy.
 

Pod postem pojawiło się wiele życzeń i gratulacji dla pary.

Cudownych chwil.
Szczęścia, zdrowia i ciągłej miłości na dalsze wspólne lata.
Bądźcie szczęśliwi - pisali.

Dołączamy się do życzeń i jednocześnie czekamy na nowe wspólne zdjęcie. Może tym razem pochwali się nim sam Grzegorz?

Zobacz wideo Urodziny Agnieszki Hyży przypominały wesele!
Więcej o: