Beyonce i Jay-Z polecieli na rocznicę ślubu do Las Vegas. Stylizacja gwiazdy? Ociekająca brylantami

Beyonce i Jay-Z polecieli do Las Vegas prywatnym odrzutowcem świętować 13. rocznicę ślubu. Królowa sceny pokazała fanom swoją zabójczą stylizację.

Beyonce pochwaliła się fanom wystrzałowym strojem. Wszystko z okazji 13. rocznicy ślubu z Jayem-Z. Para postanowiła świętować ten wyjątkowy czas w iście królewskim stylu. Na stronie internetowej Beyonce pojawiła się fotorelacja z małżeńskiego wyjazdu. Przy każdym zdjęciu widnieje dopisek "miasto grzechu". Gdy patrzy się na stylizacje obu gwiazd, można odnieść wrażenie, że pasują do miejsca, w które się udali!

Beyonce i Jay-Z świętują rocznicę w Las Vegas

Para na rocznicową randkę wybrała się prywatnym odrzutowcem. Beyonce ubrana była w skąpy, opinający strój, składający się z tweedowej czarnej marynarki w czerwoną kratę i króciutkich szortów z wysokim stanem w tej samej kolorystyce. Komplet ozdobiony był diamentowymi guzikami. Gwiazda założyła do tego ciemne rajstopy i czerwone satynowe szpilki z czarną wstążką wokół stopy. Oprócz tego królowa B. postawiła na luksusowe dodatki, które nadały blichtru całej stylizacji. Wybrała masywną biżuterię - duże błyszczące kolczyki, składający się z dużych klejnotów naszyjnik oraz wysadzane błyskotkami okulary przeciwsłoneczne. Beyonce miała ze sobą również niewielką torebkę kopertową. Ten niepozorny dodatek lśnił z daleka. Liczba diamentów wszytych w materiał robi wrażenie, a gwiazda zadbała o to, aby każdy je zobaczył. Zarówno na swojej stronie internetowej, jak i na Instagramie zamieściła zdjęcia prezentujące szczegóły stylizacji. Jay-Z prezentował się nieco skromniej, choć również nie stronił od biżuterii. W podróż samolotem wybrał się w czarnym dresie i białych sportowych butach, na jego szyi połyskiwał gruby złoty łańcuch, a na nadgarstku zegarek ze złotą tarczą.

 

Z relacji wynika, że kolacja się udała. Jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu jest małżeństwem od 2008 roku. Beyonce i Jay-Z mają troje dzieci. Chcesz zobaczyć, jak świętowali? Zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.