Anna Kalczyńska robi wiosenne porządki w ogrodzie. Pokazała projekt imponującego tarasu w nowym domu. Będzie stylowo

Anna Kalczyńska pokazała na Instagramie, jak dba o ogród. Przy okazji pochwaliła się imponującym projektem tarasu w swoim nowym domu.

Anna Kalczyńska jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 188 tys. użytkowników. Gospodyni "Dzień dobry TVN" za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie pokazuje fanom zakamarki swojego domu, a tym razem pochwaliła się, jak razem z córką Hanią zadbała o taras. Prezenterka zdradziła też, jak będzie wyglądał ogród w nowym domu, do którego planuje wprowadzić się w przyszłym roku.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso. [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Kalczyńska robi wiosenne porządki w ogrodzie. Pokazała projekt tarasu w nowym domu

Anna Kalczyńska jest jedną z gwiazd stacji TVN. Prezenterka od kilku lat z powodzeniem prowadzi program "Dzień dobry TVN", w którym zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Na ekranie towarzyszy jej Andrzej Sołtysik, z którym tworzy zgrany duet.

Kalczyńska już od pewnego czasu coraz chętniej pokazuje, jak mieszka. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie można zobaczyć, jak wygląda jej salon, pokój dzieci czy kuchnia. Ostatnio rozpoczęła natomiast wiosenne porządki na tarasie, w których pomagała jej córka Hania.

Prezenterka pochwaliła się efektami ich pracy (co zobaczycie w galerii nad tekstem) oraz zdradziła, dlaczego w tym roku nie szaleje w ogrodzie. Pokazała projekt tarasu w nowym domu, do którego zamierza wprowadzić się już w przyszłym roku. Nie brakuje kwiatów, hamaka oraz popularnych wiszących foteli.

Generalnie nie ma sensu za bardzo obsadzać tarasu, bo, jak dobrze pójdzie, w przyszłym roku będziemy mieszkać tu. To oczywiście tylko projekt. A jak wyjdzie, zobaczymy - napisała Kalczyńska.

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska fot. annakalczynskaam/Instagram

instagram.com/dotindotinDorota Szelągowska chwali się talentem córki. Mała Wanda zaszalała

O tym, że Anna Kalczyńska buduje nowy dom, dowiedzieliśmy się w 2020 roku. Po projekcie samego tarasu widać, że nowe gniazdko jej rodziny będzie imponujące.

Więcej o: