Anna Kalczyńska chwali się mężem i córką. Fani pod wrażeniem: Jesteście do siebie bardzo podobne

Anna Kalczyńska opublikowała wpis, w którym wspomina swojego zmarłego tatę. Z okazji rocznicy jego urodzin, dziennikarka podzieliła się fotografią męża i córki. Obserwatorzy prezenterki momentalnie zauważyli duże podobieństwo.

Anna Kalczyńska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dziennikarka chętnie pokazuje się z bardziej prywatnej strony i nie stroni od wrzucania zdjęć swojej rodziny. Kiedy nadeszła rocznica urodzin jej taty, w atmosferze refleksji podzieliła się z obserwatorami fotografią swojego męża i córki. Fani dziennikarki momentalnie zwrócili uwagę na podobieństwo między mamą a pociechą.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska robi wygibasy nad rzeką jak w "Dirty Dancing"

Anna Kalczyńska pokazała męża i córkę

Dziennikarka TVN w opisie do zdjęcia nawiązała do relacji z własnym ojcem. Wyraziła nadzieję, że za jego życia zdołała zrewanżować się miłością, jaką otoczył ją za młodu.  

Jaki ojciec, taka córeczka tatusia. Miłość jest w niewypowiedzianych słowach. Dziś są urodziny mojego taty. Mam nadzieję, że za jego życia zdołałam odwzajemnić mu uczucie, którym mnie otoczył. Miłość ojca do córki jest wyjątkowa - buduje fundament, kiedy jest małą dziewczynką i wzmacnia już dojrzałą kobietę.
 

Kalczyńska następnie nawiązała własnej rodziny zauważając, z jaką radością obserwuje teraz relacje swojego męża z ich córkami.

Uczucie względem ojca też zmienia się i ewoluuje. Jak fajnie obserwować te relacje we własnej rodzinie - teraz, gdy dziewczynki potrzebują opieki i wyzwań oraz potem, kiedy przyjdzie zew wolności...

Obserwatorzy dziennikarki momentalnie zwrócili uwagę na podobieństwo między mamą a córką. 

Córką urodę po mamusi odziedziczyła.
Piękne zdjęcie i bardzo mądre słowa. Jesteście do siebie bardzo podobne.

Hanna LisHanna Lis wyprowadza się z Warszawy. Pokazała projekt nowej kuchni

Anna Kalczyńska od jest żoną Macieja Maciejowskiego, z którym ma trójkę dzieci: Jana, Hannę i Krystynę.