Anna Kalczyńska rozmyśla o pracy, siedząc na blacie w kuchni. Stylowa! Nie brakuje modnej bieli, ale uwagę kradnie ściana

Anna Kalczyńska jest dość aktywną gwiazdą w mediach społecznościowych, ale dopiero teraz pokazała nam serce domu - kuchnię.

Dzięki Instagramowi możemy się dowiedzieć zdecydowanie więcej o gwiazdach. Wiele z nich dzieli się z nami swoim życiem prywatnym. Do tego grona należy Anna Kalczyńska, która dosyć intensywnie prowadzi swój profil. Co jakiś czas raczy nas prywatnymi zdjęciami, ale teraz pokazała kuchnię

Anna Kalczyńska zaprezentowała kuchnię. Jest minimalistyczna

Anna Klaczyńska nie pierwszy raz zdradza zakamarki swego domu. Wiadomo, że stawia na jasne wnętrza z minimalistycznymi dodatkami. Taka też jest jej kuchnia - prosta i przestronna. Uwagę zwraca kamienny blat i ściana w tym samym kolorze.

Pod zdjęcie postanowiła zamieścić długi opis, w którym odnosi się do swojego trybu pracy.

Domowo mi... O rany, jak ja lubię wracać z pracy do domu - mojej ostoi, przestrzeni rodziny i relaksu. Czasem mam dłuższe przerwy, bo tak wynika z grafiku. Czasem pracuję w niedzielę, tak jak dziś. Nie zawsze na wizji czy na antenie, czasem przed kamerą albo szerszym audytorium. Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez zawodowej aktywności i kontaktu z ludźmi, pewnie mam to po rodzicach, dla których praca też była pasją i wielką sprawą w ich życiu. Wracam do domu zadowolona i szczęśliwa, ale ostatnio jestem podwójnie szczęśliwa, w czasach, gdy praca stała się przywilejem  - piszę. 
 

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Anna Kalczyńska pokazała też fragment salonu, który łączy się z kuchnią. Jasne wnętrza dopełniają drewniane dodatki. Sofa jest w stylu barokowym, ale idealnie pasuje do prostego wnętrza. Trzeba przyznać, że dziennikarka ma wyczucie stylu.