Małgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso. Na jedno by się nie zgodziła [PLOTEK EXCLUSIVE]

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek wystąpi w kolejnym filmie fabularnym u boku znanych nazwisk kina. Przed naszą kamerą opowiedziała, czego by nie zrobiła dla roli. Jesteście ciekawi?

Kilka miesięcy temu głośno było o współpracy Małgorzaty Rozenek i Patryka Vegi. Film, w którym będziemy mogli zobaczyć efekty ich wspólnych działań, zobaczymy dopiero za jakiś czas. Jak się później okazało, to nie jedyna niespodzianka filmowa, którą naszykowała dla nas Małgosia. Zagrała także w filmie Łukasza Wiśniewskiego "Druga połowa", a na planie towarzyszyły jej mocne nazwiska rodzimej kinematografii m.in. Maciej Musiał, Cezary Pazura, czy Marianna Zydek. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, na co by się nie zdecydowała w filmie.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso

Małgorzata Rozenek wcieli się w przyjaciółkę głównego bohatera, jednak ze względu na domową kwarantannę, jej rola musiała zostać okrojona. W rozmowie z naszym reportem Małgosia zdradza, że dla roli jest w stanie poświecić bardzo dużo.

Mogłabym zgodzić się na wszystko. Kazaliby mi tyć 50 kilogramów - proszę bardzo, ściąć włosy na zapałkę - proszę bardzo, schudnąć 50 kilogramów, to nawet bym chciała taką rolę i tysiące innych rzeczy bym zrobiła. Jest jedna rzecz, której bym nie zrobiła. Nie mogłabym rozstać się na dłużej z moją rodziną... - mówiła Małgosia.

Przy okazji Małgosia zdradziła, że nie mogłaby zrobić sobie prawdziwego tatuażu. Lubi je na ciele Radka, ale jak sama przyznaje, ona czułaby się jak w permanentnym makijażu.

Jesteście ciekawi, jak Małgosia poradzi sobie na wielkim ekranie?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska paraduje z odsłoniętym brzuchem przed studiem "DDTVN"

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek gani foliarzy. Sama straciła dziadka. "Moja mama będzie zła, że to mówię" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: