Jennifer Lopez przyłapana na spotkaniu z Benem Affleckiem! Kiedyś dał jej pierścionek z różowymi diamentami. Są zdjęcia

Plotki na temat nowej relacji Jennifer Lopez namnażają się. Jest w nich chyba sporo ziarenek prawdy. "Daily Mail" dotarł do zdjęć artystki, która wybrała się na przejażdżkę z... Benem Affleckiem.

Kilka tygodni temu Jennifer Lopez i Alex Rodriquez poinformowali, że zrywają zaręczyny. Para zaskoczyła fanów wyznaniem, ale zapowiedziała, że pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Wszyscy zastanawiali się, co mogło się wydarzyć w ich związku, w końcu jeszcze w styczniu na zaprzysiężeniu Joe Bidena epatowali swoją miłością. Wstępnie mówiło się o niewierności Alexa, ale teraz okazuje się, że wina mogła leżeć także po stronie Jen. Paparazzi przyłapali ją na spotkaniu z byłym.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez przyłapana na spotkaniu z byłym sprzed 17 lat! Kiedyś dał jej pierścionek z różowymi diamentami. Są zdjęcia

O tym, że Jennifer Lopez wchodzi drugi raz do tej samej rzeki media rozpisywały się już w zeszłym tygodniu. Ben Affleck, bo to o nim mowa, miał bowiem być zauważony pod willą artystki. Plotki na temat ich powrotu namnażają się za sprawą nowych zdjęć, które w poniedziałek opublikował "Daily Mail". Piosenkarka i aktor spędzili razem popołudnie i wybrali się na wycieczkę!

Benniffer wracają! Ben Affleck i Jennifer Lopez przyłapani, kiedy wybrali się na romantyczny wypad do Montany... 17 lat po rozstaniu - brzmi nagłówek artykułu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli tak samo gorącą parą Hollywood, jak wiele lat później Angelina Jolie i Brad Pitt. Doczekali się nawet wspólnego przezwiska - Benniffer. Artystka zostawiła dla aktorka swojego drugiego męża, Crisa Judda, i szybko przyjęła jego oświadczyny. Affleck nie oszczędzał na ukochanej - podarował jej wówczas pierścionek z różowymi diamentami, którym gwiazda chwaliła się na okrągło.

Spotkałam Barbrę Streisand na rozdaniu Oscarów, lata temu, i wtedy byłam zaręczona z Benem Affleckiem. Okazało się, że ona naprawdę kocha diamenty, o czym wcześniej nie wiedziałam. Ben wręczył mi różowy diament, o którym dużo się wtedy pisało. (...) Więc podeszła do mnie i powiedziała, że wiele o nim słyszała. Umarłam, to przecież była sama Barbra Streisand! Powiedziałam: O mój Boże. Spytała, czy może zobaczyć pierścionek - wspomniała Lopez w rozmowie dla At Home With Apple Music w zeszłym roku.

Co było powodem rozstania pary wiele lat temu? W jednym z wywiadów piosenkarka gorzko wypowiadała się na temat ich relacji. 

Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy może pozbawił mnie już wszystkiego . (…) Mój związek rozpadł się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść” - mówiła w rozmowie z Vanity Fair o dwuletniej relacji z Affleckiem.

Myślicie, że tym razem uda im się sformalizować związek? Ostatnim razem było naprawdę blisko...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.