Blanka Lipińska ma nowego partnera? Odniosła się do relacji z Baronem. Tak sobie poradziła z rozstaniem

Blanka Lipińska odpowiedziała na Instagramie na pytania od fanów. Gwiazda zdradziła, co daje jej siły po rozstaniu z partnerem.

Blanka Lipińska za pośrednictwem Instagrama odpowiedziała na nurtujące pytania fanów. Autorka "365 dni" przedstawiła swoją perspektywę względem relacji z byłymi partnerami.

Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Dorota RabczewskaDoda wygrała proces z bankiem w sprawie kredytu we frankach. "Od 13 lat spłacałam"

Blanka Lipińska o przyjaźni z byłymi partnerami

Gwiazda podczas odpowiadania na pytania obserwatorów zdradziła, co daje jej najwięcej siły po rozstaniu. Jak się okazało, jest to przyjaźń z byłymi partnerami, która była też tematem przewodnim pytań od internautów.

Żyj w przyjaźni z byłym, to nie poczujesz straty.

Kiedy jedna z obserwatorek wysnuła tezę, że przyjaźń z byłym nie ma racji bytu, Lipińska nie ukrywała swojej irytacji:

Nie można (przyjaźnić się - red.), bo co? Przecież w przyjaźni też jest miłość? Ja to was kobiety nie kumam, serio. Wy sobie same problemy tworzycie i narzucacie jakieś "nie da się". Jak się chce, to się da, jak się nie chce, to się nie da. Proste.

Kiedy jedna z fanek przyznała, że żyjąc w przyjaźni z byłym czuje, jakby rozgrzebywała niezagojoną ranę, Lipińska wprost poradziła, że musi zmienić swoje nastawienie.

Trzeba mieć inne podejście. A przede wszystkim przestać oczekiwać, bo nasze rozczarowania biorą się z niespełnionych oczekiwań.

Na obawę obserwatorki, że przyjaźniąc się z byłym partnerem mężczyzna mógłby szybko "zniknąć" do innej kobiety, Lipińska również przygotowała dosadną odpowiedź:

A czemu ma zniknąć? Czy twoi przyjaciele znikają, kiedy się zakochują? Bo moi np. nie.

Jedno z ostatnich pytań zawierało tezę, że Lipińska aktualnie nie ma u swojego boku partnera. Na pytanie czy nie brakuje jej mężczyzny, z którym mogłaby wspólnie kłaść się spać i pić wino na tarasie odpowiedziała wymijająco:

A skąd pewność, że go nie mam?

Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz w 'X Factor'Walczyła w "X Factorze" ze Szpakiem. Co słychać u Szczepańskiej-Stankiewicz?

Zgadzacie się z przemyśleniami Lipińskiej o przyjaźni z byłymi partnerami?

Więcej o: