Lara Gessler wypoczywa z rodziną na Teneryfie. Młoda mama wyskoczyła na spacer w... niebieskiej piżamie. "Nogi petarda"

Lara Gessler pozwoliła sobie na wakacyjny luz. Wypoczywająca na Teneryfie młoda mama wyszła na spacer w piżamie. Fani komplementują figurę córki restauratorki po ciąży. "Uspokój się już z tymi nogami".

Lara Gessler miała dość nieprzewidywalnej pogody w Polsce? Poleciała z mężem i małą Neną na Teneryfę, gdzie zażywa słonecznych kąpieli w niecodziennej, a nawet w "nocnej" stylizacji. Na spacer po wyspie wyskoczyła w eleganckiej piżamce, która zastępowała jej niebieską koszulę. Luźny look restauratorki zachwycił internautki, ale jeszcze więcej komplementów zebrała figura młodej mamy. 

Grafik majstrował przy okładce Lary Gessler?Grafik majstrował przy okładce Lary Gessler? Odpowiedziała na zarzuty

Lara Gessler podziwia uroki Teneryfy w piżamie

Na szczęście na wakacjach nie obowiązuje żaden dress code. Z tego przywileju korzystają szczególnie celebryci, którzy podglądani na co dzień przez wielu fanów, pozwalają sobie podczas urlopu na odrobinę luzu. Podekscytowana spotkaniem z jaszczurką Gessler zaprezentowała na Instagramie fotorelację z rajskiej Teneryfy.

Holiday talk foto story: "- Patrz,  jaszczurka! O, poszła już sobie". Czy jakoś tak. Teneryfa jest zdecydowanie bardziej zielona niż Fuerta, więc i w faunie jakby więcej się dzieje. Btw. mam na sobie zestaw polskiej marki, która robi piżamy, ale ja niekoniecznie je tak traktuję, jak widać. Polecam szczególnie ich ostatnią, lnianą kolekcję. Naprawdę dają radę - reklamowała Lara. 
 

Fanki nie zawiodły młodej mamy i z pewnością sprawiły jej przyjemność, doceniając wysiłek włożony w powrót do formy po ciąży. Od razu zwróciły uwagę na wyeksponowane na zdjęciach z wakacji nogi córki Magdy Gessler

Lara! Chyba sobie powieszę na ścianie to zdjęcie. Cel: doprowadzanie do takiego stanu mojego ciała po ciąży!
Uspokój się już z tymi nogami.
Jest pani fotogeniczna niesamowicie. Nogi petarda!
Jaszczurka swoją drogą, ale jakie masz fantastyczne nogi - komplementowali internauci. 

Stylowa piżamka, nogi Lary czy piękne widoki na wyspie - co najbardziej przykuło wasz wzrok?

Ile zarabia Julia Wieniawa?Julia Wieniawa w podstawówce miała fryzurę na "garnek". Pokazała urocze zdjęcia