Magda Gessler pokazała zdjęcie córki z dzieciństwa. Lara była "ślicznym aniołkiem" i "małym urwisem"

Magda Gessler stała się ostatnio bardzo sentymentalna i publikuje w sieci coraz więcej zdjęć z przeszłości. W niedzielę padło na dziecięcą fotografię Lary. Już wtedy miała piękne loki.

Magda Gessler doskonale wie, jak dbać o wiernych fanów. Jest bardzo aktywną instagramowiczką, która niemalże codziennie wrzuca do sieci kolejne posty. Najczęściej są to ujęcia z planów "Kuchennych rewolucji", jednak nie brakuje także tych osobistych. Restauratorka lubi chwalić się każdym prywatnym spotkaniem z pięciomiesięczną wnuczką, Neną, oraz starymi fotografiami. Tym razem główne skrzypce na ujęciu sprzed lat gra Lara, której pierwszym imieniem do niedawna było Aleksandra.

Zobacz wideo Magda Gessler radzi, co powinni zrobić właściciele restauracji, by przerwać kryzys

Magda Gessler pokazała zdjęcie córki z dzieciństwa. Lara była "ślicznym aniołkiem"

Magda Gessler nie ukrywała, że spełnianie się w roli babci od zawsze było jej skrytym marzeniem. Gwiazda w końcu może je realizować, ponieważ w październiku na świat przyszła pierwsza pociecha jej córki, Nena. Dziewczynka zawładnęła Instagramem nie tylko mamy, ale i babci. Najnowszym post gospodyni "Kuchennych rewolucji" przedstawia jednak kilkuletnią Aleksandrę Larę.

Moja córeczka teraz ma córeczkę - napisała Magda, urozmaicając wpis różnymi hasztagami.
 

Post zalała lawina komplementów. Niektórzy internauci żartowali nawet, pisząc, że myśleli, że do zdjęcia pozowała kilkuletnia Magda.

Piękna jest, nawet jak była mała.
Mądra, oczytana, mega inteligentna, inspirująca i naturalnie piękna.
Urwis słodki.
Śliczny aniołek!

Lara Gessler jest drugim dzieckiem słynnej restauratorki. Pierwszą pociechą gwiazdy jest Tadeusz Muller (ur. 1983) z jej pierwszego małżeństwa z korespondentem tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie, Volkhartem Müllerem. Parę rozdzieliła śmierć mężczyzny w 1987 roku. Po powrocie do Polski królowa TVN-u poznała Piotra Gesslera i zaszła w drugą ciążę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.