Katarzyna Glinka na majówkowym spacerze z synkiem. Uwagę zwraca wózek. Kosztuje miliony? Nic bardziej mylnego

Katarzyna Glinka swoją majówkę spędza w Warszawie. Wybrała się na spacer z młodszym synkiem. Przyjrzeliśmy się wózkowi malucha. To klasyczny model w przystępnej cenie.

Katarzyna Glinka nie wyjechała na wakacje z okazji majówki. Zamiast tego została z rodziną w domu. Aktorka dodała zdjęcie ze spaceru, na którym możemy ją zobaczyć w sportowej stylizacji. Ma na sobie różowy dres i czapkę z daszkiem. Towarzyszy jej młodszy synek w wózku. Aktorka zabezpieczyła pojazd folią przed deszczem. Mimo to widać, jaki to model. Sprawdziliśmy też cenę.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska poleciała z córką do Szwecji. Anna Dąbrówka bardzo wyrosła

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka na spacerze z młodszym synem. Wybrała się do lasu

Czarny wózek małego Leona to model firmy Egg, który, w zależności od sklepu - kosztuje od 2400 złotych wzwyż. Prezentuje się elegancko ze względu na skórzaną rączkę. Aktorka nie zaszalała więc z zakupem i wybrała klasykę dobrej jakości i w przystępnej cenie. Niektóre gwiazdy bowiem stawiają na ekstrawagancję. Przypomnijmy, że Izabela Janachowska w ramach współpracy z brytyjską firmą, woziła swojego syna w ręcznie robionym wózku o wartości 20 tysięcy złotych.

Katarzyna Glinka na rodzinny spacer znalazła urokliwe miejsce w Warszawie.

Nie pada, nie pada, w ogóle nie pada i nie będzie padało cały weekend. To jest próba zaklinania rzeczywistości. Zostaliśmy na majówkę w Warszawie. Znalazłam las w środku miasta. Spacer pierwszomajowy zaliczony - napisała aktorka na Instagramie.
 

Magda Gessler, Anna MuchaMagda Gessler chce pracować z Anną Muchą. "Może nam się uda. To nasze marzenie"

Fani przyłączyli się do "zaklinania rzeczywistości", również narzekając na pogodę, która w tym roku nie rozpieszcza. Katarzyna Glinka ma dziewięcioletniego syna Filipa z pierwszego małżeństwa. W maju ubiegłego roku urodziła drugiego syna - Leona. Aktorka od 2018 roku jest związana z biznesmenem Jarosławem Bienieckim.

Więcej o: