Izabella Krzan zaskoczyła nową fryzurą. W takiej odsłonie chyba jeszcze jej nie widzieliśmy. "Mega ci to pasuje"

Izabella Krzan co chwilę zaskakuje swoich fanów nowym lookiem. Tym razem postawiła na kręcone włosy. Pasują jej?

Izabella Krzan często raczy użytkowników Instagrama zdjęciami ze swojego życia. Prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" dużo podróżuje, a jej wakacje w egzotycznych krajach są czasem niebotycznie drogie i luksusowe. Na jej Instagramie pojawia się również coraz więcej romantycznych fotek z ukochanym. Dzięki pracy w telewizji wciąż zaskakuje nas nowymi lookami i teraz wcale nie było inaczej. Widzieliście kiedyś Krzan w takich lokach? Jej fani są zachwyceni!

Zobacz wideo To ona zastąpiła Marzenę Rogalską

Izabella Krzan niczym kameleon. Pokazała się fanom w kręconych włosach i zapytała o opinię. "Mega ci to pasuje"

Modelka udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w nowej fryzurze. Izabella najczęściej występuje w porannym programie w prostych włosach, więc wersja w kręconych może niektórych zaskoczyć. Krzan wygląda w nich świeżo i naprawdę pięknie, więc zdecydowanie częściej mogłaby  wybierać taką fryzurę. Prezenterka była bardzo ciekawa reakcji fanów, więc w opisie zdjęcia zapytała ich o opinię.

A co powiecie na taki look? - czytamy.
 

Internauci nie mieli wątpliwości. Izabella Krzan naprawdę dobrze wygląda w tej fryzurze. Staraliśmy się poszukać krytycznych komentarzy, jednak takich po prostu nie było. Może dzięki komplementom będzie kręcić włosy o wiele częściej?

Ale super! Świetnie wyglądasz w tych włosach.
Iza, super wyglądasz, mega ci to pasuje.
Było pięknie... Jest piękniej!
Piękna w każdym wydaniu - zachwycali się.

Jesteśmy ciekawi, jaką jeszcze wersją zaskoczy nas Krzan. Może kiedyś zdecyduje się na krótkiego boba lub jasny odcień blondu? Czekamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.