Izabella Krzan świętuje rocznicę związku z ukochanym. Wreszcie zobaczyliśmy ich razem: Słodka para

Izabella Krzan po rozstaniu z siatkarzem Michałem Filipem odnalazła nową miłość. Od roku jest w związku z projektantem z Warszawy. Z okazji pierwszej rocznicy zdecydowała się pokazać zdjęcie z partnerem.

Izabella Krzan jest obecnie jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. W 2017 roku została hostessą w "Kole fortuny", a w połowie lutego zadebiutowała jako prowadząca "Pytania na śniadanie", gdzie zastąpiła odchodzącą po 12 latach ze stacji Marzenę Rogalską. Popularność prowadzącej nasuwała widzom coraz więcej pytań na temat jej prywatnego życia. Krzan nigdy go jednak w mediach nie poruszała. Dopiero teraz po roku związku podzieliła się z internautami zdjęciem z ukochanym. 

Izabella KrzanNajnowsze zdjęcie Izabelii Krzan załamało męską część jej fanów. Zapozowała z partnerem

Izabella Krzan chwali się zdjęciem z partnerem: Wow już rok, gratulacje dla obojga!

Izabella Krzan rozpoczynając współpracę z Telewizją Polską była w związku z siatkarzem, Michałem Filipem. O ich relacji mówiło się bardzo poważnie, mieli nawet planować ślub. Prezenterka ku zaskoczeniu fanów, rozstała się ze sportowcem w 2019 roku, a w wywiadach udzielanych w lutym ubiegłego roku zapewniała, że jest singielką. Jak się jednak okazuje, krótko po tym medialnym wyznaniu, weszła w kolejny związek, bo dokładnie w Dzień Kobiet świętowała jego rocznicę. Z tej okazji po raz pierwszy z bliska pokazała partnera, publikując wspólne, uśmiechnięte selfie prosto z wakacji... Do tej pory nie wypowiadała się w sprawie tej relacji i opublikowała jedynie kilka wspólnych zdjęć zrobionych z dużej odległości. Na chwilę obecną wiadomo, że ukochany prowadzącej "Pytanie na śniadanie" ma na imię Dominik i jest projektantem pochodzącym z Warszawy. 

Rokujemy - napisała pod wspólnym zdjęciem.
 

Izabella KrzanIzabella Krzan kocha biel we wnętrzach. Jej mieszkanie jest skromne, ale ładne

Fani bardzo pozytywnie odebrali wpis prezenterki. 

Wow już rok, gratulacje dla obojga!
Słodka para!
Szczęścia, miłości, samych cudowności - pisali.

I my dołączamy się do tych życzeń!

Izabella Krzan ciepło o Marzenie RogalskiejIzabella Krzan wspomina Marzenę Rogalską: Nigdy się nie przyjaźniłyśmy

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej
Więcej o: