Małgorzata Rozenek cieszy się z otwarcia salonów kosmetycznych. Już wybrała się na manicure i pochwaliła się rzęsami

Małgorzata Rozenek już nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła odwiedzić swój ulubiony salon kosmetyczny. "Perfekcyjna" zdecydowała się na cały pakiet zabiegów.

Małgorzata Rozenek bardzo lubi dobrze wyglądać. Niemal codziennie na jej Instagramie możemy podziwiać szalone i niekiedy niebotycznie drogie stylizacje. Tylko ostatnio założyła na nadgarstek luksusowy zegarek, a za jego cenę można by było kupić niezły samochód. "Perfekcyjna" lubi się jednak nie tylko dobrze ubrać, ale także poddać przyjemnym zabiegom w salonach kosmetycznych.

Zobacz wideo Gonia w końcu odwiedziła salon kosmetyczny

Małgorzata Rozenek cieszy się z otwarcia salonów kosmetycznych

26 kwietnia, po niemal miesięcznym lockdownie, ponownie otwarto m.in. salony kosmetyczne. Rozenek chyba bardzo niecierpliwie czekała na ten dzień, bo już z samego rana odwiedziła swoje ulubione miejsce. Wsiadła na rower i w pierwszych godzinach pracy salonu rozluźniona poddawała się kolejnym zabiegom.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy spędzają czas tylko we dwoje. Co robią bez córek?

Relacja z tej wizyty znalazła się oczywiście na InstaStories celebrytki. Rozenek zdecydowała się od razu na cały pakiet, czyli manicure, pedicure i laminację rzęs.

Dzisiaj są pootwierane salony i można zrobić sobie paznokcie w ludzkich warunkach. No więc ja swoją poranną przebieżkę na rowerze zakończyłam w salonie. Jeszcze przed nami, słuchajcie, laminacja rzęs, bo jestem zachwycona po prostu tym zabiegiem. Zobaczcie, mimo tego że nie mam nawet grama doklejonych rzęs, to naprawdę prezentują się superowo - zachwycała się.

Kilka godzin później Małgorzata Rozenek pochwaliła się efektem wizyty w salonie. Rzęsy po zabiegu laminacji stały się wyraźnie dłuższe i ciemniejsze. Kolor na paznokciach jest natomiast w delikatnym odcieniu różu.

instagram.com/katarzynabosackaKatarzyna Bosacka obchodzi 24. rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z ceremonii. Fani podziwiają fryzurę

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram/m_rozenek

To teraz czas na fryzjera. Oczywiście mamy nadzieję na równie interesującą relację.