Antoni Królikowski i Joanna Opozda znowu są razem? W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie

Choć Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się pod koniec ubiegłego roku, nie milkną komentarze na temat ich powrotu do siebie. Wielkanoc spędzili na wspólnym wyjeździe.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda, odkąd po raz pierwszy publicznie pojawili się razem, wzbudzili duże zainteresowanie mediów. Ich związek nie przetrwał, jednak wiele wskazuje na to, że wciąż mają ze sobą bliski kontakt. Plotki o ich powrocie do siebie krążą od kilku tygodni. Plotki podsyca fakt, że para znalazła się na wspólnym wyjeździe. Tuż przed Wielkanocą Michał Koterski zamieścił zdjęcie z Antonim Królikowskim i poinformował fanów, że razem wylatują z kraju. Dzień później okazało się, że na tym samym wyjeździe jest także Joanna Opozda.

Aktorka opublikowała zdjęcie również z Miśkiem Koterskim. Ten skomentował, że jest to wyjazd związany ze sprawami zawodowymi. Wszystko wskazuje więc na to, że Królikowski i Opozda biorą udział w jednym projekcie. Nie uszło to uwadze fanów, którzy szybko połączyli fakty.

A gdzie Antosia zgubiliście? - pytali fani pod zdjęciem Joanny Opozdy z Miśkiem Koterskim.
Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Antoni Królikowski i Joanna Opozda znowu razem?

Para rozstała się pod koniec ubiegłego roku, co potwierdziła na Instagramie Joanna Opozda. Wówczas życzyła Antkowi wszystkiego, co najlepsze. Później jednak aktorzy byli widziani razem kilka razy, co wzbudziło spekulacje o tym, że do siebie wrócili. Wielkanocny wyjazd tylko podsycił plotki. Część osób jest pewna, że Królikowski i Opozda nadal są razem. Od kilku tygodni na jej profilu pojawiają się komentarze sugerujące jej powrót do aktora.

 
Fajna kobitka. Trzeba jeszcze fajnego faceta u boku i będzie super – napisała fanka pod jednym ze zdjęć Joanny.
Ma przecież Królikowskiego – odpowiedziała inna fanka.

Wielkanocny wyjazd - służbowy czy nie - na pewno nie uciszy plotek. Tak samo zdjęcie grupowe, na którym stoją objęci.

 

A wy jak myślicie, aktorzy wrócili do siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.