Pierwsza taka Wielkanoc u royalsów. Wyluzowany książę Harry bawi się na plaży, a królowa cieszy się spacerkiem z księciem Karolem

Jak w tym roku będzie wyglądała Wielkanoc w rodzinie królewskiej? Zarówno Elżbieta II, jak i książę Harry, zostali uwiecznieni na nowych zdjęciach.

Tegoroczna Wielkanoc z pewnością będzie zupełnie nowym doświadczeniem dla rodziny królewskiej. Minęło kilka tygodni od głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Opraf Winfrey, jednak echa ich wypowiedzi wciąż pojawiają się w prasie. Mieszkańcy Windsoru ograniczyli publiczne wyjścia, a także zrezygnowali z komentarzy na temat rozmowy wnuka królowej. Powoli jednak wracają do swoich obowiązków, a teraz sama królowa pokazała, jak spędza świąteczny okres. A co u księcia Harry'ego? Nie ma na co narzekać!

Zobacz wideo Nawet królowa publikuje na Instagramie

Pierwsza taka Wielkanoc u royalsów. Wyluzowany książę Harry bawi się na plaży, a królowa cieszy się spacerkiem z księciem Karolem

Książę Harry coraz lepiej odnajduje się w amerykańskiej rzeczywistości. Ostatnio zdobył dwa wysokie stanowiska, które zwiększą jego rachunek o kilka (jak nie więcej) milionów, więc w końcu może być spokojny o utrzymanie swojej rodziny. Mąż Meghan korzysta również z kalifornijskich wygód. Paparazzi przyłapali go na plaży, gdzie bawił się razem z zaadoptowanym psem o imieniu Pula.

Harry miał na sobie białą koszulkę oraz szorty. Do tego czapkę, której daszek był odwrócony do tyłu oraz okulary przeciwsłoneczne. Internauci bardzo polubili taką wersję wnuka królowej.

Żyje swoim najlepszym życiem.
Książę Kalifornii!
 

Wielkanocny czas nieco inaczej spędza rodzina królewska. Na oficjalnym Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie jej członków od momentu emisji wywiadu u Oprah. Widzimy na nim radosną królową, która wybrała się na wiosenny spacer ze swoim synem, księciem Karolem. Mimo że wywiad bardzo poruszył Elżbietę II, to internauci zauważyli, że wygląda teraz na bardzo szczęśliwą.

Królowa wygląda na taką szczęśliwą, urocze.
Oboje wyglądają na tak szczęśliwych. Taka cudowna chwila dla matki i syna. Wesołych świąt wielkanocnych.
 

Ciekawe, czy złożą sobie w tym roku wielkanocne życzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.