Meghan i Harry odebrali połączenie od nastolatki. "Szok. Przeżyła wzruszenie". Wysłali jej też prezent

Niczego nieświadoma nastolatka połączyła się na czacie z... księciem Harrym i Meghan Markle. Zaskoczona dziewczyna w trakcie kilkuminutowej rozmowy otrzymała od nich ogromne wsparcie. "Dostrzegli w niej potencjał". Po zakończeniu połączenia para książęca wysłała do jej domu prezent.

Meghan Markle i książę Harry angażują się w wiele akcji charytatywnych. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy założyli fundację Archewell oraz wzięli udział w wirtualnych sesjach mentorskich w ramach zorganizowanej przez grupę wolontariuszy L.A. Works i członków fundacji I Have a Dream akcji, która miała zapewnić nastolatkom możliwość zdobycia wyższego wykształcenia i pomoc w nauce zdalnej.

Jedna z podopiecznych instytucji była przekonana, że za pośrednictwem wideokonferencji połączy się ze swoimi opiekunami i pracownikami fundacji. Na ekranie zobaczyła jednak... parę książęcą Sussex. 

Meghan i Harry zrobili niespodziankę podopiecznej fundacji. Wysłali jej upominek

Jak donosi magazyn "People", zainteresowana działalnością fundacji I Have a Dream nastolatka chciała skorzystać z wirtualnej porady. Uczennica nie spodziewała się, że w wideokonferencji wezmą udział Meghan i Harry. Gdy na ekranie zobaczyła swoich idoli, nie potrafiła ukryć wzruszenia. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry East News

O tym, jak podopieczna organizacji zareagowała na widok pary książęcej, opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami "People" Deborah Brutchey, dyrektor wykonawcza L.A. Works. 

Szok. Przeżyła moment zaskoczenia i podekscytowania, kiedy nieświadomie zadzwoniła do księcia i księżnej. Była wzruszona. Wiedziała o nich naprawdę dużo. Śledziła wcześniej historię Meghan, więc skorzystała z okazji, by z nimi porozmawiać. 

Wnuk królowej Elżbiety razem z żoną równie ciepło i życzliwie potraktowali nastolatkę. Wysłuchali opowieści o jej trudnych doświadczeniach życiowych i okazali dużo wsparcia oraz empatii. 

To było dla niej naprawdę ważne, ponieważ w ciągu kilkuminutowej rozmowy dostrzegli w niej potencjał, którego ona wcześniej nie potrafiła w sobie znaleźć. To, w jaki sposób udało im się nawiązać z nią kontakt, było niesamowite i pozostanie w niej na zawsze. Czysta inspiracja - tłumaczyła Brutchey. 

Kontakt Meghan i Harry'ego z nastoletnią dziewczyną nie urwał się wcale tuż po zakończeniu połączenia. Spostrzegawczy małżonkowie zauważyli w pokoju uczennicy żywe słoneczniki. By sprawić jej przyjemność, wysłali do jej domu identyczne kwiaty z dedykacją i motywacyjną notką. 

Chcielibyście otrzymać taki prezent od pary książęcej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.