Anna Lewandowska na zdjęciu z Robertem. Zrobiono je osiem lat temu. "Teraz jesteście dużo piękniejsi"

Annę Lewandowską wzięło na wspomnienia. Trenerka sięgnęła po stary album ze zdjęciami i pokazała fanom archiwalną fotkę ze swoim mężem. Bardzo się zmienili przez kilka lat?

Bez wątpienia Anna i Robert Lewandowscy są obecnie jedną z bardziej wpływowych i gorętszych par w show-biznesie. Internauci ich kochaj! Wystarczy spojrzeć na ich profile w mediach społecznościowych, gdzie ich życie śledzą miliony obserwatorów i to nie tylko z Polski, ale też z innych stron świata. Trenerka doskonale wie, jak zaspokoić ich ciekawość i stale pokazuje im, co się u niej dzieje. 

Anna Lewandowska poleca zimową kawęAnna Lewandowska pokazała jadalnię w całej okazałości. Ma krzesła w różnych kolorach

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Anna i Robert Lewandowscy na starym zdjęciu

Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem cieszą się prywatne zdjęcia gwiazd i celebrytów. Takie, na których pokazują swoich bliskich, jak urządzili swoje mieszkania i domy, czy jak spędzają czas. I takich fotek nie brakuje na profilu trenerki.

Lewandowska kilkukrotnie pokazywała wnętrze domu w Monachium, stale zamieszcza zdjęcia i nagrania z córkami - Klarą i Laurą, ale nie brakuje też fotek z mężem. Kiedy tylko trenerce i piłkarzowi udaje się uporać z zawodowymi obowiązkami i mogą choć trochę czasu spędzić razem, Anna niemal zawsze to dokumentuje. Tym razem jednak opublikowała archiwalną fotkę z mężem. Na zdjęciu sprzed ośmiu lat para pozuje w eleganckich strojach. 

2013. Młodsi - podpisała fotkę.

Bardzo się zmienili? W komentarzach pod wpisem Lewandowskiej głosy są podzielone. A Wy, jak uważacie?

Wciąż tacy sami.
O jaaa! Ale się zmieniliście! Super pamiątka.
Młodzi i gniewni.
Wyglądem może trochę się zmieniliście, ale nadal jesteście super.
Czas tak szybko płynie... Ale nic się nie zmieniliście.
Teraz jesteście dużo piękniejsi.
Zawsze piękni i młodzi - czytamy pod zdjęciem.
 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!