Andrzej Piaseczny wciąż w szpitalu. Są nowe informacje o stanie jego zdrowia. Lekarz: Robimy wszystko, co w naszej mocy

Andrzej Piaseczny wciąż walczy z koronawirusem. Obecny stan piosenkarza skomentował lekarz Marek Posobkiewicz. Medyk w mocnych słowach odniósł się do złośliwych komentarzy, które krążą na temat stanu zdrowia artysty.

Andrzej Piaseczny nadal przebywa w szpitalu, gdzie zmaga się z koronawirusem. Lekarz Marek Posobkiewicz zdradził, w jakim stanie jest piosenkarz, i jak przebiega jego leczenie. Mężczyzna odniósł się też do wypowiedzi sugerujących, jakoby Piasek miał symulować chorobę.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Wokalista opublikował nagranie z oddziału

Słowikowa pracuje aż na trzech etatach. 'Miałam gigantyczne zobowiązania finansowe' "Słowikowa" wróciła do pracy w zawodzie. Narzeka na zarobki: To jest niemoralne

Andrzej Piaseczny wciąż w szpitalu. Nowe informacje o jego stanie zdrowia

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie szerokim echem w mediach obiły się złote myśli Violi Kołakowskiej, która zakpiła z chorego piosenkarza nazywając go "kiepskim aktorem". O ten komentarz zapytany został Posobkiewicz w programie "Newsroom WP". Lekarz dosyć kąśliwie odpowiedział, że o ile szczepionka na koronawirusa już istnieje, tak tej na głupotę jeszcze się nie doczekaliśmy:

Jeśli chodzi o takie komentarze sugerujące, że on udaje chorobę, to mogę powiedzieć tylko tyle - doczekaliśmy się szczepionki na koronawirusa, ale na głupotę jeszcze nie. Myślę, że wszystko będzie dobrze z Andrzejem Piasecznym. Robimy wszystko, co w naszej mocy, podobnie jak z innymi pacjentami, by jak najszybciej mogli wrócić do swoich domów.
 

Posobkiewicz zdradził, w jaki sposób przebiega leczenie wokalisty. Jedną z metod, która jest wykorzystywana przy leczeniu, jest tlenoterapia wysokoprzepływowa. Do tego dochodzi standardowe leczenie zakażenia koronawirusem, kiedy dochodzi do zapalenia płuc:

Andrzej Piaseczny jest leczony między innymi tlenoterapią wysokoprzepływową. W szczegóły leczenia pacjenta nie będę się wdawał, ale jeśli chodzi o standardowe leczenie zakażenia koronawirusem w sytuacji, kiedy dochodzi do zapalenia płuc, stosujemy antybiotyk, steryd, heparynę drobnocząsteczkową i leki przeciwwirusowe oraz duże dawki tlenu, żeby zabezpieczyć dobrze utlenowanie krwi.

Aneta Zając Aneta Zając świętuje 10. urodziny synów. Wrzuciła zdjęcie na Instagram

Andrzejowi Piasecznemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: