Agata Młynarska pochwaliła się wzruszającymi życzeniami urodzinowymi od wnuczek. "Żebyś dalej była taka szalona"

Agata Młynarska świętuje urodziny. Z tej okazji pochwaliła się uroczą wiadomością, którą dostała od swoich wnuczek.

Agata Młynarska 23 marca skończyła 56 lat. Dziennikarka z tej okazji opublikowała obszerny post, w którym odniosła się do sytuacji kobiet dojrzałych, które w Polsce często są dyskryminowane. 

Taka stara i tak wygląda? Babcia w mini? Sexi babcia? W tych pytaniach, niby prowokacyjnych i kokietujących, odczytywałam dyskryminację. Bo kobiety dojrzałe w Polsce, mówiąc delikatnie, są dla niektórych przezroczyste - pisała.

Dziennikarka przyznał jednak, że nie przejmowała się uwagami i robiła swoje. Z jej wpisu płynie niezwykle pozytywny wydźwięk, że nie metryka jest ważna, ale to, w jaki sposób żyjemy oraz to, że z wiekiem nabywamy doświadczenia. 

Serce nie ma zmarszczek, menopauza to nie choroba, a dojrzałość to skarb! - czytamy w jej wpisie. 
 

Uwagę przyciąga też inny post, który publicystka zamieściła na swoim Instagramie. W tym pochwaliła się życzeniami, które dostała od wnuczek. Trzeba przyznać, że są wspaniałe. 

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Agata MłynarskaWakacje Młynarskiej zamieniły się w nowe miejsce do życia. Nie wróci już do Polski?

Agata Młynarska chwali się życzeniami od wnuczek 

Agata Młynarska jest babcią aż pięciu rezolutnych dziewcząt: Julii, Klary, Heleny, Lilii i Róży. Dziennikarka niejednokrotnie mówiła, że ma świetne relacje z wnuczkami, które pieszczotliwie mówią o niej "Bibi".

Agata Młynarska, Anna KorczAgata Młynarska pokazała zdjęcia wnucząt. Inne babcie z show-biznesu idą jej śladami

Teraz gospodyni internetowego formatu "Agata się kręci" pochwaliła się, że wnuczki nie tylko pamiętały o jej urodzinach, ale przesłały jej też piękne życzenia.

Od moich wnuczek. Po raz pierwszy w tym roku dołączyła z życzeniami najmłodsza, prawie dwuletnia Lili.  Nasz klub #siostranabranzoleta powiększa się i rośnie w siłę! Dziękuję Wam, moje najukochańsze i najwspanialsze dziewczyny - czytamy we wpisie dziennikarki. 

I tak na jednym ze zdjęć widać ręcznie wykonaną urodzinową kartkę, a na kolejnym slajdzie screen wiadomości, którą solenizantka dostała od wnuczek. 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepsza Bibi w całym kosmosie! Żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta, wesoła, zdrowa i żeby wszystko ci się udawało. Żebyś dalej była taka super,  taka szalona i taka, jaka jesteś - czytamy w wiadomości opatrzonej wieloma emotikonami. 
 

Zdajemy sobie sprawę, że tak pięknym życzeniom nie dorówna nikt, ale również życzymy Agacie Młynarskiej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: